Dünya'dan Türkiye'ye destek ve yardım mesajları

Satanachia

Decipat
Makaleler
1
Yer
Alanya
Daha fazla  
Meslek
Social Media Marketing
Zaman siyaset zamanı değil, birlik olma günü.

IMG_20230207_140047.png

Sırf Müslümanlar diye dünyadaki en büyük Türk düşmanlarından biri olan Filistin'e o kadar destek verildi, şimiTürkiye için çıt çıkmıyor. Sırf Filistin yüzünden insanların sevmediği İsrail, depremin ilk anından beri Türkiye'ye çok büyük yardımlar etti. Bunların hiçbirini unutmayacağız...

Yüzücüler diye dalga geçtiğimiz Yunanistan bile göndermiş be. Umarım arkasında kötü bir amaç yoktur.:)
Yunan ekipler enkaz altında kalan 6 yaşındaki kızımızı kurtarırken mutluluk gözyaşı döktüler. Bunların hepsi insanlık için yapılıyor. Siyasetiniz batsın.

Ne demek siyaset zamanı değil tüm bunlar önlenebilirdi.
Size katılıyorum herşey bir bütündür ve içinde önemliden önemsize kadar giden yani öncelikli yapılması gerekenler vardır. on yıllardır söylenir "deprem öldürmez, bina öldürür" depremler tarih boyunca hep olmuş ve yine oldu ve dahası ister inanın ister inanmayın yine olacak... hemde yine büyük bir deprem olacak aha buraya yazdım :) komik ama gerçek ... sen binalarını güçlendirmezsen yine inanılmaz sayıda insan ölecek. başka şeylerin için de en önemlisi buydu sizde bunu dile getirmek istemişsiniz. başka ülkeler destek verse ölenler geri gelecek mi? insanoğlu sağlık konusunda "ölüyü diriltir" konuma geldi de bizim mi haberimiz yok! ama canlıyı yaşatmak içni yapılacak şeyler var ve yapılmıyor.

Geri
Yukarı