CD Projekt, cdp.pl, Bandai Namco Games, Warner Bros. Interactive Entertainment, 1C Company, Spike Chunsoft.
Ortak sürdüğü bir oyun tabi geliştiricisi CD Projekt RED ama bakıldığında GTA 5 gibi bir oyunu RS Games tek başına oyunu yapıp yayımlarken, CD Projekt yayımlamaya gücü yetmemiş.
Bildiğim kadarıyla bir roman konusunu içeriyor oyun.

Son düzenleme:
Yaptığın sıralamaya katılıyorum fakat merak ettim sıralamanda hiç objektif düşünce stiliyle bir şey ekledin mi ? Ve şunu da söyleyeyim microsoft studios bir tık ilerde 2k'dan age of empires gibi efsane bir seriyle.

Son düzenleme:
Yaptığın sıralamaya katılıyorum fakat merak ettim sıralamanda hiç objektif düşünce stiliyle bir şey ekledin mi ? Ve şunu da söyleyeyim microsoft studios bir tık ilerde 2k'dan age of empires gibi efsane bir seriyle.
Daha çok firmaların oyun satışlarıyla, wikipedia da olan bilgilerle kazanılan para olsun tutulmaları olsun ona göre sıraladım fakat Rockstar hakkında nerdeyse hiç bilgi yok ama tek bir şey var oda sevilmeleri ve şirket değerinide göz önüne aldığımda oyun satışlarıyla 2. sıraya yakıştı.

Aynı sıralama sebebi ilk 10 olması 11 gibi saçma bir şey olamazdı. :D
Quantum Break çıkartmasıyla ve 2K Gamesin daha oyunun gelmemesi üzerine Mafia 3'ün tanıtımları olsun çoğu kişinin ve özellikle mafia tutkunlarının bu oyunu alma sayısı ve Crack üzerinden oynama sayısı çok yüksek olacaktır yaklaşık Quantum Break oyununa 1 ay içerisinde 10 kat fark atacaktır.
Çıktığı saniye içerisinde o oyunu alacağım. :)

Ubisoft, 15 yıla kalmaz batar. En itici oyunlara sahip firma yavaş yavaşta gözden düşüyor.
Batmak ? Adamların firma değerinin üzerinde firma yok şu an.
Satış oranları inanılmaz biçimde bir RockStar olmasa da.
Bu firma daha da gider oyunları aşırı derecede tutuluyor.
Türkiye de PC oyunlarından en çok satışa sahip oyunda UBİSOFT markası altında.
Tabi bu yakın zaman içerisindeki satışlar da.
GTA 5 oyununda daha çok PS4 ve crack üzerinden oynandığını görüyoruz.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege.

Son düzenleme:
Batmak ? Adamların firma değerinin üzerinde firma yok şu an.
Satış oranları inanılmaz biçimde bir RockStar olmasa da.
Bu firma daha da gider oyunları aşırı derecede tutuluyor.
Türkiye de PC oyunlarından en çok satışa sahip oyunda UBİSOFT markası altında.
Tabi bu yakın zaman içerisindeki satışlar da.
GTA 5 oyununda daha çok PS4 ve crack üzerinden oynandığını görüyoruz.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege.
15 yıl sonra diyorum zaten kardeş, :) bekle ve gör. :)

Geri
Yukarı