İnceleme Dünyanın İlk 5+1 Oyun Ses Sistemi: SteelSeries Arena 9

Kalite yönünden Z906 daha iyi olsa da görüntüsü daha hoş bunun. Ben olsam ben de bunu alırdım.

Kalite yönünden Z906 daha iyi olsa da görüntüsü daha hoş bunun. Ben olsam ben de bunu alırdım.
Evet, işin özeti biraz da bu aslında. Subwoofer hariç arada uçurum yok diyebiliirm ama. Z906 subwooferı gerçekten çok güçlü.

Tamamen katılmakla birlikte konu "oyun için" olunca yorum yapamıyorum Görüntüsü gayet hoş duruyor da bu tip ürünler bana uzak oyunda oynamayan biri olarak.

@HzCji Arkadaşa ben de katılmayı isterdim fakat özellikle ses sistemleri konusunda direkt ürünü denemeden bu tarz yorumlar yapılmasına biraz karşıyım.

Gerçekten harika bir inceleme. Böyle üst seviye bir ürünü artı ve eksileriyle önümüze sermeniz harika. Ses sistemleri ile hiç alakam olmamasına rağmen gayet hoşuma gitti açıkçası.

Gerçekten harika bir inceleme. Böyle üst seviye bir ürünü artı ve eksileriyle önümüze sermeniz harika. Ses sistemleri ile hiç alakam olmamasına rağmen gayet hoşuma gitti açıkçası.
Beğenmenize sevindim, elimden geldiğince açıklayıcı olmaya çalıştım. Teşekkürler

Şu bir ürüne para ziyanı demek çok tilt edici. Kimisi için Mercedes'te para israfidir kimisi için hayattır, para ziyanı demek çok kişisel bir cümle arkadaş varlıklıdır parası boldur alır, sana ise pahalı gelebilir, ben burda kimsenin zenginliğini hesaplayamam belki sen ondan daha varliklisindir bilmiyorum. Ürünü yorum yapman icin başta denemen lazım arkadaş oyun için ideal demiş gidipte yalan söyleyecek hali yok, şu dev markalarin oyun ekipmanı diyip pahalıya sattığı konusuna gelirsek genel olarak doğru ama her zaman değil, SteelSeries'in çıkarıpta Sennhesiar gibi başarılı bir marka ile rakip olabilecek ürünleri var .

Maalesef bazen ben de anlamıyorum, insanlar kendi hoşuna gitmeyen ya da beğenmediği ürünlere direkt böyle yorumlar yapabiliyorlar. Zaten benim de "dünyanın en iyi ses sistemi" gibi bir iddiam olmamıştı. Elimden geldiğince objektif yorumlamaya çalıştım.

Ses sistemi ülkemizde lüx oldu ya. Marka basit 2.0 hoparlörler bile 2-3K Çin işleri ise karton gibi ses veriyor. Şaka gibi ya.

Parasını hak etmeyen değil.

Ekonomimiz bozuk olduğu için bize pahalı.

Dolayısı ile bu aletin vereceği keyif ve tat bir başka. Parasını nasıl hak etmez. Eder de biz bu ekonomiyi hak etmiyoruz.

Yoksa aletin, firmanın, satıcının suçu yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…