Dünyanın kurtuluşu

Mckellen

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben diyorum ki zamanda yolculuğu bulsunlar (zaten bazı kaynaklarda bulunduğu söyleniyor) bütün dünya olarak geçmişe gidip orada yeni bir dünya kursak. Dünya her mahfolduğunda bunu yapabiliriz. Sizce mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben diyorum ki zamanda yolculuğu bulsunlar (zaten bazı kaynaklarda bulunduğu söyleniyor) bütün dünya olarak geçmişe gidip orada yeni bir dünya kursak. Dünya her mahfolduğunda bunu yapabiliriz. Sizce mantıklı mı?
Kanka termodinamiğe, özel göreliliğe ne oldu be ya? Özel görelilik 6. maddeye ve entropi kanunlarını incelersen bu cinsten bir dönüşün söz konusu olamayacağını anlayabilirsin. Simüle edilebilir mi orası ayrı bir konu.

Masum :D .Her insana göre mahvolmak değişeceği için herkes kafasına göre kullanır ve mümkün değil.

Zaman makinesi resmen bulunmadan evvel bug'u bulundu. Bu sayede dünya yok olmaz. Save alıp geçmişe gidip load yaparız.

Matrix mi izledin? Orda da ''Zion'' 6-7 defa baştan kuruluyordu. Sonuç hep ''mokoko'' tabii. 🤭 Gerçek hayatta da farklı olacağını düşünmüyorum. Sorun zamanda değil insanda.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı