Düşük sisteme yüksek ekran kartı takarsak ne olur?

TrayinG_E

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anki sistemim düşük yorumlarda yazarsanız atabilirim. İsterseniz ama para biriktirdim falan güzel bir ekran kartı almayı düşünüyorum ama ben bu sistemi önceden 2000 TL'ye topladım. Güçlü bir ekran kartı alsam ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
1.5 sene falan önce.

Hocam o sistemin fiyatı çok tuzlu gelmiş size, Ben de yaklaşık 1.5 sene önce Q9400 - 8 GB (sıfır) DDR3 RAM'li - HD 5750 ekran kartlı - Samsung 870 EVO (sıfır) - High Power 400W (sıfır) PSU'lu bilgisayarı 1200TL'ye toplamıştım.

Hocam o sistemin fiyatı çok tuzlu gelmiş size, ben de yaklaşık 1.5 sene önce Q9400 - 8 GB (sıfır) DDR3 RAM'li - HD 5750 ekran kartlı - Samsung 870 EVO (sıfır) - High Power 400W (sıfır) PSU'lu bilgisayarı 1200TL'ye toplamıştım.

Benim amacım şuydu aslında para biriktirip bayağı güzel bir ekran kartı almaktıda sisteme falan çok zarar vermesin.
Soğuk bir su içebilirsin. Şu anki ekran kartı nedir?

GT 9800.

O bilgisayarı da satıp parasını biriktirdiğiniz paranın üstüne ekleyip güzel bir APU almanız çok daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

Benim amacım şuydu aslında para biriktirip bayağı güzel bir ekran kartı almaktıda sisteme falan çok zarar vermesin.

Bu sisteme takmak zor, onun yerine elinizdeki sistemi satıp APU toplayın. APU topladıktan 1 yıl sonra falan para birikince güzel bir 2060 ayarında bir kart takabilirsin.

Geri
Yukarı