Düşük sistemli olmak

anlık ben bu😀
Bu Low-end PC sahibi olmanın da ayrı bir keyifi var. Bilgisayar kötü olduğu için içini açıp kafama göre parçalarla oynuyor, istediğim oyunu virüs bulaşma korkusu olmadan yüklüyordum. Ve oyunlar daha zevkli geliyordu sanki.

Harbiden insanlar şey diyorlar düşük sistemle yüksek sistemin farkı yok 2sindede sıkılıyorsun diyorlar.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    244,2 KB · Görüntüleme: 46
anlık ben bu😀

Harbiden insanlar şey diyorlar düşük sistemle yüksek sistemin farkı yok 2sindede sıkılıyorsun diyorlar.

Evet bir zamanlar 2060 Super'im Ryzen 5 3600'üm vardı 2 hafta kaldı bende gerçekten tek oynadığım oyun valoranttı aynı zevki alıyordum bir farklılık göremedim. Ama insanız işte her zaman iyisini istiyoruz.

anlık ben bu😀

Yüksek sistem pc alınca doyumsuzluk yaşadığın için hiçbir oyun keyif vermiyor. Kötü bilgisayarda ise oyun açılınca oha be açıldı diyip kökünü kurutmaya çalışıyorsun. Tabi açılırsa. :D

Evet bir zamanlar 2060 Super'im Ryzen 5 3600'üm vardı 2 hafta kaldı bende gerçekten tek oynadığım oyun valoranttı aynı zevki alıyordum bir farklılık göremedim. Ama insanız işte her zaman iyisini istiyoruz.

Valorant dışında oyunlar da var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Doğru dostum.

Son düzenleyen: Moderatör:
-Sabah kalkarsın, bilgisayarı açarsın, açılırken bazı hatalar verir.
-Google'a girersin, YouTube'u açarsın, gezinirsin yarım saat.
-Bir tane video bulursun, girersin, sıkılırsın, kapatırsın Google'ı.
-Dışarı bakarsın, sonra odana geri gelirsin, suyu çıkmış sıkıcı Minecraft'ı oynarsın.
-Düşük sistemli oyunlar yazarsın, güzel oyun bulamazsın, sonra yemek yersin.
-Bazen şansına güzel video çıkar, onu izlersin ve yatarsın.

-Tekrarla 😕
Ben bunları 6 yıldır tekrarlıyorum :(

Yeni konular

Geri
Yukarı