Düz tabanla nasıl askere gidilir?

Made In Turkey

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Bu sene MSÜ'ye gireceğim. Ne yapılması gerekiyorsa yaparım. Tek istediğim asker olmak. Ancak düz tabanım ve bronşit var diye almazlar diyorlar. Ne yapmam lazım? Nasıl asker olabilirim? Kara harp veya hava harp istiyorum, gözlerim iyi gördüğü için hava harp tercihimdir.

Doğru diyorlar, düz taban nöbet tutamaz. Ayağı kolay ağrır ve uzun yol yürüyemez.
Saatlerce yol yürüyorum ve ayağımda herhangi bir ağrı olmuyor. Ayakta durmakta da problemim yok, oldukça da hızlı koşabiliyorum. Günlük yaşantımda sorun yok ama düz tabanım diye sağlıkta elenmek istemiyorum.

Anlaşılan bir Türk gencinin daha hayalleri sağlık sorunları yüzünden yarım kaldı. Herkese teşekkürler, iyi geceler...

Saatlerce yol yürüyorum ve ayağımda herhangi bir ağrı olmuyor. Ayakta durmakta da problemim yok, oldukça da hızlı koşabiliyorum. Günlük yaşantımda sorun yok ama düz tabanım diye sağlıkta elenmek istemiyorum.
Hocam askerlerin giydiği bot ile günlük giyim ayakkabı bir değil ama onu belirteyim.

Askeri teçhizatların hepsi tek tip yapılır. Belki sen sivilde kendine rahat gelen ayakkabıyı seçip aldığın için saatlerce yürüyebiliyorsun koşabiliyorsun ve sorun olmuyor. Sivildeki en rahatsız ayakkabı bile asker postalından iyidir. Sağlıkla şaka olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı