Düzce'de TurkNet kullanılır mı?

Burak2916

Centipat
Daha fazla  
Gençler ve genç kalan büyüklerim. Bu yıl Düzce'de TurkNet almak istiyorum. Sizlerin aldığı hız kaç ve deneyimleriniz neler tavsiye eder misiniz? Bana fiberden 100 verdiğini yazıyor altyapı sorgulamadan.

Tamamen şans işi hocam. Bölgeden bölgeye değişir. Yani çevrenizde TurkNet kullanan eşe dosta ve komşularınıza sormanız daha sağlıklı olur. Onlar problem yaşamadıysa, siz de yaşamazsınız.

Gerçekten fiberden verirlerse problem yaşamanız düşük ihtimal.

Gençler ve genç kalan büyüklerim. Bu yıl Düzce'de TurkNet almak istiyorum. Sizlerin aldığı hız kaç ve deneyimleriniz neler tavsiye eder misiniz? Bana fiberden 100 verdiğini yazıyor altyapı sorgulamadan.

Hocam büyük ihtimalle Türk Telekom fiber altyapısı var o yüzden 100Mbps gözüküyor TurkNet'te şu anda TurkNet'te sadece kendi altyapısı olan yerlere 1000MBPS veriyor ama alternatif ISS'ler 1000MBPS download 20Mbps upload olacak şekilde paketleri var.
Benim tavsiyem Comnet gibi taahhütsüz fiber paketleri olan ISS bakıp kendinizce en uygun olanı seçip denemeniz beğenmediğiniz sürece istediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz.

Millenicom, Netspeed, Comnet, gibi ISS'lerde ucuza iyi paketler bulabiliyorsunuz.

Merhaba, altyapınızın desteklediği maksimum hızı 169.90 TL'ye veriyoruz. Ayrıca hizmetimiz taahhütsüzdür. Dilediğiniz zaman fesih bedeli ödemeden iptal edebilirsiniz. Sizi de aramızda görmek isterim 🌸

Ben Düzce'de okuyorum ve üniversite bölgesinde 10 ay boyunca kullandım. Bölgede Türk Telekom fiber hattı var ve onun üzerinden TürkNet interneti veriyor. Sıkıntı yaşadığım anlar oldu ancak hep Türk Telekom kaynaklı oldu, 2-3 gün internet olmaması gibi ama onun dışında internet hızında hiçbir zaman kayıp yaşamadım ve 92-96Mbps civarlarına kadar hızımı alabiliyordum. Okul falan olduğu için pek işte şunu kargola, bunu kargola gibi şeylerle uğraşmak istemiyordum yoksa aynı hızda daha ucuz internet sağlayıcıları bulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı