[Düzenlenmiş] Windows 10 Pro x64 21H2 Performance Edition

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Normal Windows 10 ve düzenlenmiş Windows 11 ile kıyaslama yapmayı düşünüyorum. Nihai sürüm çıktıktan sonra hepsini hazırlayacağım.

Mesajlara biraz geç bakıyorum. Malum Windows 11 ve 21H2 nihai sürüm çıkacak. Bende Toolbax'a farklı ayarlar eklemekle meşgulüm.
@er4n yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

En kısa zamanda görmeyi çok isteriz. Bekliyor olacağım.

@Kernelginar , @er4n , @PhoenixTech , @akans
Şunu da eklesen çok güzel olurdu dediğiniz bir ayar veya program var mı?
Toolbax son durum;
1633252368724.png

1633251826802.png

1633251863410.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@OgnitorenKs hocam şimdi aklıma geldi. Mesela ben buradan bir uygulama yükledim. Daha sonra silmeye karar verdim. Toolbox üzerinden silme işlemi yapılabilse nasıl olur?

Az önce fark ettim.

He bu arada Windows Essentials 2012 eklenebilir. Windows Movie Maker için.
Microsoft desteği bitmiş. Kdenlive var basit ve kullanışlı. Ancak yine de güvenli bir siteden ekleyeceğim.
@OgnitorenKs hocam şimdi aklıma geldi. Mesela ben buradan bir uygulama yükledim. Daha sonra silmeye karar verdim. Toolbox üzerinden silme işlemi yapılabilse nasıl olur?
Onu yapmak istedim ama başarılı olamadım. Hibit Uninstaller çok iyi iş çıkarıyor o noktada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Microsoft desteği bitmiş. Kdenlive var basit ve kullanışlı. Ancak yine de güvenli bir siteden ekleyeceğim.

Onu yapmak istedim ama başarılı olamadım. Hibit Uninstaller çok iyi iş çıkarıyor o noktada.

Oradaki çoğu programın ne olduğu öğrenmem gerek sanırım 😀.

Sordum.net sitesindeki Windows Movie Maker konusunda Windows Essentials 2012 Türkçe olarak var. Zamanında Microsoft'tan indirmişler ve MediaFire gibi sitelere yedeklemişler. Orayı öneririm dosya için.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı