Düzgün yürüyememek

Günde 7-8 saat kadar bilgisayar başındayım. Neredeyse her sabah yürüyüşe çıkıyorum ama bu cümleleri bende duyuyorum.

Günde 11-12 saat gibi bir süre bilgisayar başındayım her saat başı kalkıp spor yapıyorum evde biraz yürüyorum ama hiç böyle bir cümle duymadım ve normal bir şekilde yürüyorum.

Artık hocam, arkadaş kaç saat PC oynuyorsa beyin yürümeyi unutmuş o derece yani.
Ben kendimden biliyorum, sabah uyanır, gece uykum gelene kadar bilgisayar başında beklerdim. Manuel yürüme olayını hissettiğimi hatırlıyorum. Sağ, sol, sağ, sol komutları kendim veriyordum sanki. :D Zamanla alışıyorsun unutuyorsun ama.

Düzenli olarak günde 40 dakika yürüyüş yapmaya başlayın. Daha sonrasında kademeli olarak bunu arttırın. Birden uzun süreli yürüyüşlere başlarsanız 3. gün direk bırakırsınız. Günde en az 1 saat yürüyüş yapmaya özen gösterin, bilgisayar alışkanlığınızı da bırakmayın ama fazlaya kaçmayın artık. Size zarar verdiği apaçık belli, kontrollü bir şekilde oynayın.

Ağ işletmenliği ve siber güvenlik okuyorum. Mesleğim tamamen bilgisayarla ilgili olmasına rağmen haftanın 4 günü düzenli spor yaparım. Size de tavsiye ederim. Dışarı çıkıp günde 1 saat koşu yapsanız bile yeterli olur.

Günde 11-12 saat gibi bir süre bilgisayar başındayım her saat başı kalkıp spor yapıyorum evde biraz yürüyorum ama hiç böyle bir cümle duymadım ve normal bir şekilde yürüyorum.
Bence gayet normal yürüyorum ben. Boyum 1.75, kamburluk sorunum falanda yok ama insanlar öyle diyor maalesef. Yolda yürürken ''Düzgün yürüyor muyum acaba?'' diye kendimi kontrol etmekten önüme bakamıyorum.

Artık hocam, arkadaş kaç saat PC oynuyorsa beyin yürümeyi unutmuş o derece yani.
Sabah 8den gece 2ye kadar sadece lavaboya giderek ara vermeden oynuyordum hocam :D
Her sabah koşuya çık. Sabah koşusu kadar güzel bir şey yoktur. Havalar da güzel.
Deneyeceğim hocam teşekkürler.
Nasıl yürüyorsun merak ettim bana da bunun gibi bir şey oldu ayaklarım v şeklinde iken yürüyordum kendimi zorlayarak düzelttim yürüyüşümü.
Yürürken aniden istemeden sağa sola savruluyorum gibi birşeyler bilmiyorum hocam bende :D
Et yiyip ağırlık çalış. Vücudunda kas kalmamistir.

Kafa kalmamış demek ki.
Deneyeceğim hocam
Ağ işletmenliği ve siber güvenlik okuyorum. Mesleğim tamamen bilgisayarla ilgili olmasına rağmen haftanın 4 günü düzenli spor yaparım. Size de tavsiye ederim. Dışarı çıkıp günde 1 saat koşu yapsanız bile yeterli olur.
Teşekkürler
Düzenli olarak günde 40 dakika yürüyüş yapmaya başlayın. Daha sonrasında kademeli olarak bunu arttırın. Birden uzun süreli yürüyüşlere başlarsanız 3. gün direk bırakırsınız. Günde en az 1 saat yürüyüş yapmaya özen gösterin, bilgisayar alışkanlığınızı da bırakmayın ama fazlaya kaçmayın artık. Size zarar verdiği apaçık belli, kontrollü bir şekilde oynayın.
Akşamları çıkıyorum hocam 1 saat yürüyüş yapıyorum 2 gündür

Sabah 8'den gece 2'ye kadar sadece lavaboya giderek ara vermeden oynuyordum hocam :D.

Deneyeceğim hocam teşekkürler.

Yürürken aniden istemeden sağa sola savruluyorum gibi bir şeyler bilmiyorum hocam bende :D.

Deneyeceğim hocam.

Teşekkürler.

Akşamları çıkıyorum hocam 1 saat yürüyüş yapıyorum 2 gündür.

Sabah 8 akşam 2'mi abov ayaklarınız sağ olsun. 😂

Geri
Yukarı