Düzgün yürüyemiyorum

Değişik bir durum açıkçası. Eğer spor yapıyorsanız değişik şeyler yapmayın. Sabahları koşmayı deneyin bir de.

Ayrıca bisiklet sporu ile de ilgileniyorum yürürken neden böyle oluyor çözemiyorum.
Bisiklette dengede durmakta zorlanıyor musunuz? Eğer dengede duramama ve sallanma gibi bir sorun varsa iskelet sistemiyle ilgili bir sıkıntı olabilir. Kemik hastanesine gitmenizi öneririm. Eğer ayakta denge sorunu varsa bu ileride sorun yaratır.

Hocam yoldayken yürümeye odaklanırsanız manuele dönüşecektir zaten. Arada ben de yürümemi düşününce manuele geçiyor. Dışarıya odaklanın, farklı şeyler düşünün. Sizlik bir durum yok yanından geçen adam zaten sana çarpmayacak ki. Kafana takmazsan normal yürürsün.

Meydanlarda dolaş, alışırsın. Dolaşırken elinden geldiğince etrafı takmamaya çalış. Etraftaki insanlara odaklandığından dengeyi sağlayamıyor olabilirsin.

Ya da kötü ihtimal olan sağlıkla ilgili sorunun var.

Bisiklette dengede durmakta zorlanıyor musunuz? Eğer dengede duramama ve sallanma gibi bir sorun varsa iskelet sistemiyle ilgili bir sıkıntı olabilir. Kemik hastanesine gitmenizi öneririm. Eğer ayakta denge sorunu varsa bu ileride sorun yaratır.

Hayır bisiklet ile denge sorunum yok hem de en zor bisiklet dalını yapmama rağmen downhill.

Ya bu normal bir şey. Mesela göz kırpmanızı da manuele alabilirsiniz. Bunu çözmek için başkalarının yanında yürümeye alışmalısınız.

Hocam yoldayken yürümeye odaklanırsanız manuele dönüşecektir zaten. Arada ben de yürümemi düşününce manuele geçiyor. Dışarıya odaklanın, farklı şeyler düşünün. Sizlik bir durum yok yanından geçen adam zaten sana çarpmayacak ki. Kafana takmazsan normal yürürsün.

Zaten genellikle başka şeyler düşünürken birden çat diye aklıma yüydüğüm geliyor tek başıma oluyor genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı