Duman hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yeni albüm yapmalarını çok istiyorum.
Tüm şarkılarını gitarda çalmasını çok iyi bilirim.

En sevdiğim 10 şarkısı;
- Of
- Güzelleiğin on para etmez (cover)
- Kara toprak (cover)
- Halimiz Duman
- Belki Alışman Lazım
- Gönül
- Haberin yok
- En güzel günüm gecem
- Kırmış Kalbini konser versiyonu
- Manası yok

Tüm şarkılarını ezbere bilriim.

Ayrıca Kaan Tangöze ve Batuhan Mutlugil'in solo albümlerinin şarkılarını da ezbere bilirim ve gitarda çok güzel çalarım.

Yeni albüm yapmalarını çok istiyorum.
Tüm şarkılarını gitarda çalmasını çok iyi bilirim.

En sevdiğim 10 şarkısı;
- Of
- Güzelleiğin on para etmez (cover)
- Kara toprak (cover)
- Halimiz Duman
- Belki Alışman Lazım
- Gönül
- Haberin yok
- En güzel günüm gecem
- Kırmış Kalbini konser versiyonu
- Manası yok

Tüm şarkılarını ezbere bilriim.

Ayrıca Kaan Tangöze ve Batuhan Mutlugil'in solo albümlerinin şarkılarını da ezbere bilirim ve gitarda çok güzel çalarım.
Elektro gitarım olmasa da (İnşallah haziranda alacağım) şarkıları dinlerken genel olarak ipadimin kenarıyla gitar ritimlerini tutuyorum ve belki alışman lazım ve bu akşamın ritimleri çok hoşuma gidiyor gerçekten metal ritmi tutarmış gibi havaya sokuyorlar beni.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elektro gitarım olmasa da (İnşallah haziranda alacağım) şarkıları dinlerken genel olarak ipadimin kenarıyla gitar ritimlerini tutuyorum ve belki alışman lazım ve bu akşamın ritimleri çok hoşuma gidiyor gerçekten metal ritmi tutarmış gibi havaya sokuyorlar beni.

Ben akustik ile çalmasını seviyorum.
Elektro gitarım da ve distrotion destekleyen çok güzel bir amfimde var ama akustik başka.

Genel olarak alternatif rock denir buna aslında bir rock türüdür yani hatta single coil elektro gitarlar bu tür için yaratılmış gibidir.
O anlamda söylemedim. Yabancı rock gruplarında ki atmosfer, gitar soloları, gitar riffleri, vokaller, şarkı sözleri bana çok daha anlamlı geliyor.

B.h. surfers grubunu kınıyoruz. Duman ı heralde bilinmeyen tanınmayan bir grup sanmışlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neyse. Yukardaki gibi işlere karışmasalar mis gibi gruptur Duman.

Geri
Yukarı