Durmaplay güvenilir mi?

ClickMyDead

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben payday 2 satın alacağım steamda 29 dolar ancak dediğim sitede oyun sadece 21 tl ve pek güvenemedim açıkcası. Sitenin güvenlik sertifikası felan var ama yinede pek içim rahat etmedi. Daha önce bu siteden alışveriş yapan arkadaşlar sonuçları yazarsa memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sitenin eski adı sanalsaray dır, kesinlikle güvenilir olduğunu düşünüyorum. Üyeliğimde 3bin TL'ye yakın alışveriş geçmişi var hiç sorun çıkmadı. Ayrıca canlı destekleri çok iyi şimdiye kadar ne sorsam 1-2dk içinde cevapladılar. Kefilim ben :) En son wildstar key aldim bende o kadar güveniyorum ki keyi aktiflestirmeden hala duruyor bekletiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilindik sitelerden alman her zaman için çok daha iyidir. Sakata gelmeyelim. :D !

Bu sitenin eski adı sanalsaray dır, kesinlikle güvenilir olduğunu düşünüyorum. Üyeliğimde 3bin tl ye yakın alışveriş geçmişi var hiç sorun çıkmadı. Ayrıca canlı destekleri çok iyi şimdiye kadar ne sorsam 1-2dk içinde cevapladılar. Kefilim ben :) En son wildstar key aldim bende o kadar güveniyorum ki keyi aktiflestirmeden hala duruyor bekletiyorum.

Chip dergisi reklamını yapmıştı sorun olacağını sanmam.

Yorumlar için teşekkürler beyler alıp görelim . :D

Arkadaşlar konu eski ama bir sorum olacak sitede altın madeni diye bir olay var eğer aboneliği doğrularsam (Tc numaramı vermem gerekiyor.) 50 gold verecek yapmalı mıyım ?

5 gün önce bu siteden fiyatlar uygun diye alışveriş yapmak istedim ve ödeme yaptım. Neyse ödeme için biraz uğraştırdılar ama sonunda alışveriş yapabildik. Gta V için steam cüzdan kodu aldım 3 adet 100 tl, kodları steam üyeliğime girip aktifleştirdikten sonra yarım saat geçmeden hesabım bloklandı. Steam support ekibi ile iletişime geçtikten yaklaşık 2 saat sonra gelen cevapta kodların çalıntı gibi bir şey olduğu ve bu bu kodlar hakkında işlem yapıldığı, bu süreçte bu kodlarla işlem yapan hesaplar kapatılıyor (kapatıldı) gibi bir cevap aldım.
Türk firmasıdır, kampanyadır ucuzdur bizim insanımız kazansın dedik aldık ama halt ettik. Ben kendi adıma söylüyorum, "DurmaPlay(Sanal Saray) " adlı siteyi önermiyorum.

5 gün önce bu siteden fiyatlar uygun diye alışveriş yapmak istedim ve ödeme yaptım. Neyse ödeme için biraz uğraştırdılar ama sonunda alışveriş yapabildik. Gta V için steam cüzdan kodu aldım 3 adet 100 tl, kodları steam üyeliğime girip aktifleştirdikten sonra yarım saat geçmeden hesabım bloklandı. Steam support ekibi ile iletişime geçtikten yaklaşık 2 saat sonra gelen cevapta kodların çalıntı gibi bir şey olduğu ve bu bu kodlar hakkında işlem yapıldığı, bu süreçte bu kodlarla işlem yapan hesaplar kapatılıyor (kapatıldı) gibi bir cevap aldım.
Türk firmasıdır, kampanyadır ucuzdur bizim insanımız kazansın dedik aldık ama halt ettik. Ben kendi adıma söylüyorum, "DurmaPlay(Sanal Saray) " adlı siteyi önermiyorum.

Siteyle tekrar iletişme geçtin mi bu konu üzerinden acaba ? Ne dediler merak ettim benim de sürekli alışveriş yaptığım site. 10 15 kere steam kodu aldım hiç bir sorun çıkmadı ama site yardımcı olmadı mı ?

Geçtim iletişime fakat bana dedikleri steam ile görüşmem gerektiğini onların o işlemi yapabiliceklerini söylediler steam hesabımı açmam için aldığım firmadan fatura istememi ve bu şekilde fatura ile yardım almamı söylediler fatura istedim hala cevap bekliyorum .:D Allah 'a şükür iyi kazanıyorum o paraya ihtiyacım yok hesabımda yüzlerce oyun var hesabım açılsın yeterli.

Umarım hallolur işin. Durmaplay da mahcup olmuş gözüküyor zaten onlara da başkaları satıyor sonuçta gerçi doğru yerden almak lazım. Hata yapmışlar. En azından çözüm sunmuş steam sana.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı