Durmaplay'dan OEM key alınır mı ?

IISilenTNightII

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Profil Kapağı
1521637644
Merhaba arkadaşlar OEM key almak istiyorum. Durmaplay'de 38 TL'ye buldum ama lakin açıklama kısmında şöyle bir şey diyor. Windows'u tekrar kurmayı denetim masası Windows sıfırlama üzerinden yapmalısınız. Format / Fdisk attığınızda fiziksel temizlik yaptığınız için aynı kodu tekrar kullanamazsınız. Ben şimdi bu keyi alsam 1 seferlik mi kullanabilirim yoksa anakarta gömüp oradan uzun süre kullanabilir miyim?

@Jira @MF @Asım Demir @FurkanEmir41

Merhaba arkadaşlar OEM key almak istiyorum. Durmaplay'de 38 TL'ye buldum ama lakin açıklama kısmında şöyle bir şey diyor. Windows'u tekrar kurmayı denetim masası Windows sıfırlama üzerinden yapmalısınız. Format / Fdisk attığınızda fiziksel temizlik yaptığınız için aynı kodu tekrar kullanamazsınız. Ben şimdi bu keyi alsam 1 seferlik mi kullanabilirim yoksa anakarta gömüp oradan uzun süre kullanabilir miyim?

@Jira @MF @Asım Demir @FurkanEmir41
Alınabilir gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Selamlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı