Durup dururken çevre birimleri kapanıyor

M50B28

Kilopat
Bilgisayarım ara sıra fare 1 saniyeliğine donuyordu. Mesela oyun oynuyorum oyun gayet güzel akmaya devam ediyor ancak mouse donuyordu. Şimdi ara ara mouse kapanıyor USB'den çıkartıp takmam gerekiyor. Klavye ve kulaklık içinde aynı şey geçerli. Klavyenin ışığı azalıyor çalışmıyor falan ilginç şeyler oluyor. Fikri olan var mı? BIOS güncelledim, Windows sürümünü güncelledim. Değişen bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Direkt anakarta mı bağlı yoksa USB çoğaltıcı veya kasa ön paneli gibi bir yerden dolaylı olarak mı bağlı çevre birimleriniz?
Kusura bakmayın nasıl olduysa gözümden kaçmış konu. Ön arka farketmiyor hocam. Zaten bütün USB soketlerim direk arkadan anakarta bağlı. Direkt bağlı ancak yine de ses gidiyor, mouse donuyor, klavyenin ışıkları baygınlaşıyor tekrar düzeliyor. Bazen fare ve kulaklık düzelmiyor tak-çıkar yapıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı