Duyduğunuz en saçma ''GAMING'' ürünler!

Şu olay bana var olduğundan beri gereksiz gelmiştir. Kullanan ve kullanışlı bulan arkadaşlar varsa saygım sonsuz tabii...
1581196805817.png

Abi gaming chair bence en dehşeti. Hadi hepsini geçtim biliyorum burda yine bana ''aşırı'' katılmayacak arkadaşlar olabilir fakat ''gaming'' adı altında ne satıldığını duysam kafayı yiyecek hale geliyorum. Üstüne kırmızı, yeşil gibi renkler koyarak '' gaming '' adı altında satılan herşey düzmecedir, son yılların en büyük sahtekarlığıdır. İnanmayın inandırmayın.

Abi gaming chair bence en dehşeti. Hadi hepsini geçtim biliyorum burda yine bana ''aşırı'' katılmayacak arkadaşlar olabilir fakat ''gaming'' adı altında ne satıldığını duysam kafayı yiyecek hale geliyorum. Üstüne kırmızı, yeşil gibi renkler koyarak '' gaming '' adı altında satılan herşey düzmecedir, son yılların en büyük sahtekarlığıdır. İnanmayın inandırmayın.

Şahsen Mouse ve Klavyenin Gaming olayına özel üretilebileceğine inanan insanlardanım. Çünkü gerek macro sistemi olsun, gerek dpi ayarları olsun, gerek komfor açısından olsun rahat hissettiren çok mouse var Gaming başlığı altında. Klavyenin zaten switch ve hissiyat olayları bambaşka.

Yeni konular

Geri
Yukarı