Dxracer koltuk tavsiyesi

Adore DXRacer Profesyonel Çalışma ve PC Oyun Koltuğu - DX-OH-KS06-NW-1 Ben bunu almak istiyorum kardeş king serisi oluyor ama boyu 185 falan diyor olmaz diye korktum rahat edemem diye ama alayım mı?
Çok araştırdım çok okudum kimisi kilonuza uygun alın mutlaka değilmiş kimiside küçük boylarını alıp pişman olmuş bence keyfine göre al. Benim aldığım iron serisi de üst kilo boydakiler için ama aşırı memnunum. Sadece beyaz kaplamalı kir tutmaz mı zamanla mavi kırmızı falan daha mantıklı değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş beyazı çok hoşuma gidiyor kırmızı ve mavisi hiç güzel değil bana göre. Çok teşekkür ederim ileriki zamanlarda alacağım kimsenin lafına bakmayacağım millet boş yapıyor bir de yok o koltuğa o kadar paramı verilir gibisnden 10 12 saat oturacağım şeye veririm yani. Ben beyaz rengi alacağım kirlenmeside sorun değil temizlerim yda öyle kalır takıntım yok yani :)

Ayrıca kardeş iron serisi ile king aynı boy ve kilo destekliyor gösteriyor sen bana yakınsa boyun ben de rahat ederim king serisinde o zaman.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• raceing.JPG
    raceing.JPG
    92,7 KB · Görüntüleme: 306
  • IMG_2754.jpg
    IMG_2754.jpg
    1,2 MB · Görüntüleme: 277
bizzat magazadan aldım. tüm dx racer modellerini denedim. iron aldım. iron başka bir rahat sanki.
iron hepsinden daha rahat hissettirdi iron aldım digerlerinde öyle bir rahatlık hissi alamadım.

Geri
Yukarı