DXracer koltuk önerisi

serdardnc

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, yeni bir koltuk almayı düşünüyorum. DXRacer'in koltukları hoşuma gidiyor ama emin olamıyorum. Kullanan var mı acaba aranızda? Nasıl koltuk? Terletiyor mu, rahatsız eden bir kısmı var mı? Bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim. Hafta içi 7-8 saat arası bilgisayar başında oturuyorum. Hafta sonu ise 12 saati geçiyor.
Kullanım amacım ise oyun ve film.

Bende F serisi var. Hafta sonu 5-6 saat aralıksız oturmama rağmen bir sıkıntısı olmadı. Ama alırken deri değil, sünger almaya dikkat edin. Deri mutlaka malum yeri kokutur.

Bende F serisi var. Hafta sonu 5-6 saat aralıksız oturmama rağmen bir sıkıntısı olmadı. Ama alırken deri değil, sünger almaya dikkat edin. Deri mutlaka malum yeri kokutur.
Eyvalla hocam. Vallahi Şubat ayı sonuna kadar vaktim var. Stokları yok şu anda, hangisini alacağım konusunda şüphede kaldım. Ayrıntılı bilgilendirebilirsen beni çok sevinirim...

Son düzenleyen: Moderatör:
Adore'nin sitesinde açıkça yazıyor. Oradan ölçülerine göre bakarsın, şu modeli beğendim dersin, daha detaylı yorum yaparız :)
Öçülere baktım zaten özellikle takıldığım 2 konu şuydu. Terletme ve süngerin sertlik derecesi zaten boy 1.71 kiloda 75 geçmez. Senin aldığın seri iyi aynı seriden bende alabilirim aslında. Tabi deri yüzey olmazsa parçalanması daha kolay olmaz mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öçülere baktım zaten özellikle takıldığım 2 konu şuydu. Terletme ve süngerin sertlik derecesi zaten boy 1.71 kiloda 75 geçmez. Senin aldığın seri iyi aynı seriden bende alabilirim aslında. Tabi deri yüzey olmazsa parçalanması daha kolay olmaz mı ?
Deri bende malum yerde koku yaptığı için almadım. Ki uzun süreli kullanımda koku yapması çok olası. Ondan dolayı sünger almak en doğru seçim olacaktır.

Deri bende malum yerde koku yaptığı için almadım. Ki uzun süreli kullanımda koku yapması çok olası. Ondan dolayı sünger almak en doğru seçim olacaktır.
hocam mümkünse bana mail adresin yada tel no nu verebilir misin ? En azından ayrıntılı bir bilgi alayım çünkü sünger alırsam şu anda stokta var direkt alırım, deri alırsam şubat ayının son haftasına kadar beklemem gerekir...

hocam mümkünse bana mail adresin yada tel no nu verebilir misin ? En azından ayrıntılı bir bilgi alayım çünkü sünger alırsam şu anda stokta var direkt alırım, deri alırsam şubat ayının son haftasına kadar beklemem gerekir...
Buradan haberleşirsek başka arkadaşlarada yardımımız dokunur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı