Dying Light 1 vs Dying Light 2

Dying light 1 mi? Dying Light 2 mi?

• Dying Light

Oy: 56 51,4%
  • Dying Light 2

Oy: 53 48,6%

• Oy verenlerin toplamı
    109
Daha fazla  
Dün bir konu açmıştım Dying Light 1 mı yoksa Dying Light 2 mi? Diye bugün de anket açayım dedim hangisi daha cok sevilmiş diye benim fikrim Dying Light 1 sizce hangisi daha iyi?

İlk oyun kendi zamanına göre iyi bir çıkış yapan ve alternatifsiz bir oyundu. İkinci oyunda kendi dünyasını, konusunu daha da çeşitlendirerek ve genişleterek bence üstüne koymaları + bir başarı. İki oyunu da eşit buluyorum.
Bence de eşit ama 2 yi oynarken bana 1 deki hissi vermedi oyun

Bence de eşit ama 2'yi oynarken bana 1'deki hissi vermedi oyun

Çünkü ilk oyunda hikaye çok iyi işlendiği için tadı farklıydı. Üstüne DLC paketleri ve çeşitli Online eklentiler eklenip güncelliğini koruduğu için kült bir yapım oldu. İkinci oyunun da hakkı yenmez elbette.

Dying Light 1 349 saat oynadım en iyi zombi oyunu diyebilirim bence, Dying Light 2 oynayamadığım için fazla bir şey diyemem ama videolardan gördüğüm kadarıyla Dying Light 2 daha güzel gözüküyor, Dying Light 1 renklendirmesi GTA 4 gibi.

Dying Light 1 349 saat oynadım en iyi zombi oyunu diyebilirim bence, Dying Light 2 oynayamadığım için fazla bir şey diyemem ama videolardan gördüğüm kadarıyla Dying Light 2 daha güzel gözüküyor, Dying Light 1 renklendirmesi GTA 4 gibi.

Dostum babada tam tersi ışıklandırma ve renklendirme 1. Oyunda daha canlı geldi gözüme neden bilmiyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı