Dying Light 2 599 TL

Beni devlet destekçisi sanmayın ben muhalifim.
Bakın bir kez daha düzgün şekilde anlatacağım. Ben de isterim oyun 60 TL olsun herkes alsın. Ben alıyorum istediğim oyunu çünkü param var ama senin yoksa ağlama o oyunu almak için çalış.
Öhm öhm sol çomarı spotted. Bak güzel kardeşim, ülke gündeminden pek haberdar değilsin galiba. Üstte de zaten okusun okuduğu mesleği yapsın gibi bir şey yazmışsın. Atanamayan kaç tane genç işsiz olduğunu, kadroya alınmadığı için köle gibi çalıştırılan insanları da bilmiyorsun muhtemelen. Dükkan kapatan esnaflar zaten ortada...
Bunlardan öte, burada yanlış olan şey oyunun fiyatı; hatta sadece oyunun değil, genel olarak bütün eğlence araçlarının lüzumsuz ve saçma fiyatlarda olması. Biri oyuna alamıyor, diğeri sinemaya gidemiyor. Bir başkası drone için parça alamıyor, bir ötekisi robot kiti. Liste böyle uzayıp giderken ve ülkedeki yaşam şartları ortadayken senin gelip "öĞh ağlamayın da çalışın" demen saçmalıktan başka bir şey değil. Bakınız aynı doğrultuda bir söylev daha: "Okuyun da memur olun yiğenim."

Ülkeden kaçacağım artık. 600 lira nedir kardeşim? 3 yıl önce Dying Light 1: Enhanced Edition'u ben 100 TL'ye almıştım.
Gelin birlikte ağlayalım.

Ben de 2499 TL sandım tam diyecektim öhö kardeşim fiyat ne neyse en azında beterin beteri değil.
Not: Ağlanacak halimize gülüyoruz gibi.

Geri
Yukarı