Dying Light 2 Empress tarafından kırılmış olabilir

Bu kadar beklemek yerine şimdiye paylaşımlı hesap alınabilirdi.
Aldım %15 civarına geldikten sonra save gitti, tekrar oynadım bu sefer %7-8 civarında gitti. Oynanmaz paylaşımlı hesapla.

Aldım %15 civarına geldikten sonra save gitti, tekrar oynadım bu sefer %7-8 civarında gitti. Oynanmaz paylaşımlı hesapla.
Onun sebebi windows'un saveleri virüs olarak görmesi olabilir. Belgelerdeki saveleri ve oyunun bulunduğu klasörü dışlamalara ekleyince sorun bende çözüldü. Belki sende de işe yarayabilir.

Onun sebebi windows'un saveleri virüs olarak görmesi olabilir. Belgelerdeki saveleri ve oyunun bulunduğu klasörü dışlamalara ekleyince sorun bende çözüldü. Belki sende de işe yarayabilir.
Yok hocam eminim Windows'luk bir sorun olmadığına. Bildiğiniz biri saveyi siliyordu. Ayarlara falan bakmıştım hep.

Empress'in beta testine katılmıştım, oyunun tamamen kırıldığını söyleyebiliriz. İnternette belki crack dosyasını bulabilirsiniz ancak oyunun açılması için bir anahtar gerekiyor. Bu yetkilendirme anahtarı için Empress'e yazmanız gerekiyor. Ben yaklaşık 2 saat boyunca sorunsuzca oynadım.
2022-08-04 14_41_13-EMPRESS.png

Empress'in beta testine katılmıştım, oyunun tamamen kırıldığını söyleyebiliriz. İnternette belki crack dosyasını bulabilirsiniz ancak oyunun açılması için bir anahtar gerekiyor. Bu yetkilendirme anahtarı için Empress'e yazmanız gerekiyor. Ben yaklaşık 2 saat boyunca sorunsuzca oynadım.
Eki Görüntüle 1474368
Çok iyi oldu bu hocam, paylaşımlı hesap sorunu yüzünden bitirememiştim :D

Eki Görüntüle 1474368

Oyunu Torrent mi oynasam yoksa 29 liraya hesap satan yerler var onlardan mi alsam bilemedim.

Çevrimdışı girdiysen ancak save'in siliniyorsa tek sebebi o. Aynısını ben de yaşadım. Başkalarının senin save'ine erişimi yok.
Çevrimdışı girilmiyordu hesapta hocam, garip bir hesaptı biraz :D

Geri
Yukarı