Dying Light 2 neden ilk oyun gibi anılmıyor?

Oyunu 135 Saatte bitirdim. İlk başlarda sıkıcı gelmişti ortasına doğru geldiğimde ana hikayesi sarmaya başladı ama yan görevleri yapmadım aşırı sıkıcıydı hep aynı şeyler.
1. Oyunu ise sıkılmadan ve bütün görevleri yaparak bitirdim.

Ben ikinci oyunu ilk oyundan çok daha fazla sevdim. Bir kere bir hikaye olduğunu hissediyorsun ve sonu çok daha iyi. Oynanış kısmına combat tarafı aynı olsa da parkur taraflarında iyileşmeler var.

Yabancı oyuncular için bir kriter olmasa gerek ama bu. Onlar için 60 dolar değil mi ikisi de.
60 dolar yeni çıkmış büyük bütçeli oyunlarda olur

Oyunu 135 Saatte bitirdim. İlk başlarda sıkıcı gelmişti ortasına doğru geldiğimde ana hikayesi sarmaya başladı ama yan görevleri yapmadım aşırı sıkıcıydı hep aynı şeyler.
1. Oyunu ise sıkılmadan ve bütün görevleri yaparak bitirdim.
yan görev yapmadan nasıl 135 saat sürdü hocam ?

Yan hikayelere ve etkinliklere fazla takılmadan ana hikayeden 30-35 saat gibi bir sürede bitirdim. Mekanikler iyiydi ama konu çok klişe olduğu için detaya inmek içimden gelmedi. Bir de gece kapalı alanlara girmekten korktuğum için hiç Fast travel yapmadan bitirdim :D

Biz bir arkadaşla coop oynayarak bitirdik. Çok keyif alarak oynadık. Yan görevleri de yapa yapa gidiyorduk. Oyunun ortasından sonra hikayeyi çok merak ettiğimiz için ful ana görevlerden devam ettik. İkimizi de sadece bir tık üzen şey ilk oyundaki kahramanımız Kyle Crane için bir hikaye bir atıf eklenmemiş olmasıydı. Sanırım sadrce easter egg koyulmuş. Onun dışında mekanik olarak fightlar tatmin edici parkurlar da gayet geliştirilmiş ve zevkliydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı