Dying Light nasıldır?

Pata küte zombi kesersin zamanın nasıl geçitğini anlamazsın. Hikayeye takılma fazla. Ki onu da beğenebilirsin. Aşırı beklentin olmasın sadece. Fiyatıda çok iyi değer kesinlikle.

20-30 FPS ile 220 saat gömdüğüm oyundur. O kadar güzel ki kasmaya bile katlanabiliyorsun. Optimizasyonu çok güzel. Kötü bir bilgisayarım olmasına rağmen güzel değerler verdi sistemim.

Akıcı bir oynanışı var. Yani FPS pek fark etmeyecektir. Parkur ve dövüş mekanikleri oldukça güzel. CO-OP ile hikayeyi arkadaşlarınızla beraber bitirebilirsiniz.

Güzel oyun mudur? Yeni çıkan oyunlardan oynamadığım kalmadı. Valhalla, Cyberpunk vs... Tavsiye ediyor musunuz hikaye için?

Hocam baştan crack olarak başlayıp 2 defa bitirdim. O kadar sardı ki sonra steamdan alıp 3 defa daha bitirdim. Online girmek acayip zevkli. Zombi olup multiplayer olarak başkalarıyla kapışabiliyorsun veya başka insanların oyunlarına girip görevlerinde yardım edebiliyorsun. Parasına bence değer. Hele ki Full ekipmanlarla hikayeyi baştan oynamak. İşte o müthiş. Önceden korkarak ve kaçarak oynadığın görevlerde Full + Full ekipmanlarla pata küte dalmak acayip eğlenceli. Al pişman olmazsın.

Geri
Yukarı