Çözüldü Dying Light Silah Nasıl Bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Paul Walkers

Hectopat
Merhaba tüm haritayı gezdim asma köprünün karşısına yüzdüm polis kamyonlarını maymuncukla açtım fakat bir türlü silah bulamadım.
Davut'a silah bul görevindeyim bir türlü ilerleyemiyorum yardım edebilir misiniz? :(

Hikayede ilerlemeye devam et, herhangi bir silahın var olması için biraz hikaye kasman gerekiyor. Sonra 3 5 tane silah biriktirin ve en dandiğini Davut'a ver. Bu arada köprünün karşısında şimdilik yakın dövüş silahı ve sargı bezi bulursun. Sonra çok zor seviyede tüfek çıkar.

Hapishaneye gidebilirsiniz. Tek gitmeyin :D
Şakasız 1 saat falan sürüyor. Son hücrede 30 saniye falan veriyor. Tek başına pek de bir şey alamıyorsun. Sonuç olarak boşa giden 1 saat.

Şakasız 1 saat falan sürüyor. Son hücrede 30 saniye falan veriyor. Tek başına pek de bir şey alamıyorsun. Sonuç olarak boşa giden 1 saat.

Merdivenlerin yukarısındaki adamları öldürüp silahlarını aldıktan sonra ilk yerdeki çantanın içine koyabilir. Daha sonra görevi iptal eder. 1 saat oynamasına gerek yok.

Hikayede ilerlemeye devam et, herhangi bir silahın var olması için biraz hikaye kasman gerekiyor. Sonra 3 5 tane silah biriktirin ve en dandiğini Davut'a ver. Bu arada köprünün karşısında şimdilik yakın dövüş silahı ve sargı bezi bulursun. Sonra çok zor seviyede tüfek çıkar.

Hocam görevi atlayamıyor muyuz bir türlü bulamadım. Hikayede ilerlemeye devam et demişsiniz fakat şu anki görev bu anlamadım vallahi.

Silahsız bir şekilde silahlı 10 adamı nasıl öldüreceğini de başka konuda konuşalım.

İlk başta tek atan palayı alabilir? Excalibur'u alabilir? Daha fazla yol söyleyebilirim istersen. Benimle yarışmana gerek yok, bir bildiğimiz var ki söylüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı