E-okul devri kapanıyor!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
20170529_034754.png

Gün geçmiyor ki güzel ülkemde farklı bir şey yaşanmasın. Her şey kapatıldı bir e-okul kalmıştı, onu da kapatıyorlar. Yazık... Neymiş efendim veliler okula gelip öğrencinin durumunu sormuyormuş(!). Benim ailem gelip soruyor. Bu çağda eski sisteme dönmek çok garip!

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi oldu ya yoksa veliler ne toplantılara ne de okula gidiyor. Ayrıca kavgalar da bitmiş oluyor.

İyi oldu ya yoksa veliler ne toplantılara ne de okula gidiyor. Ayrıca kavgalar da bitmiş oluyor.
Hocam kolaylığı sınırlamanın neresi iyi? Böyle yapıldığı için veliler koşarak okullara gitmeyecek. Ailemin daha bu olaydan haberi bile yok. Çünkü zaten gidiyorlar okula.

Bu arada E-Okul kapanmamış herhalde sadece Karne verilene kadar Not Bilgisi öğrenilemeyecek. Yani öyle öğrendim.

Kesinlikle veliler gelip öğretmenle görüşmeli. Doğru bir uygulama. Saldım çayıra mevlam kayıra durumu var çünkü...
Recep abi haklısın da her öğrenci için geçerli bir durum değil velisi gelen öğrenciler var gelmeyenler var biz e okul dan rahatlıkla hani notlarımızı öğrenebiliyorduk vs vs eokulu kapatarak velilerin gelmesini bence sağlıyamazlar çünkü öğrenci yine notunu gelip ailesiyle paylaşıcak hani yalan söyleyip söylememek öğrencinin elinde tabi ama eokulu kapatana kadar devlet okullarındaki öğretmenleri biraz daha ilgili yaptırırlarsa böyle bir duruma gerek kalmazdı ama sonuçta devlet öyle istemiş biz istesekte istemesekte olacak çünkü ifadelerimiz önemsenmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı