Sanırım Windows 10 devri kapanıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok garip bir şey gördüm bugün okulda, çoğu okul bilgisayarı Linux kullanmaya başlamış. Sistem başlayınca Chrome logosu çıkıyor. Sanırım Lite version bir Linux işletim sistemi kullanıyor hepsi. Windows 10 devre kapanıyor galiba.

Yok bizde hepsi parayla. Okul lisansı öyle korsan olarak kullanır ise ceza dahi alabilir onu yapan. İnan bana okula dahi ceza keserler bunun için.

Nereden anladın parayla lisans aldıklarını? Şu ana kadar gittiğim hiçbir okulda lisanslı Windows veya Office görmedim. Lisanlı olanlar da korsan lisans idi.

Zaten 1 yıldır devlet okullarında Pardus kullanılıyor, senin okul özel mi?

Nereden anladın parayla lisans aldıklarını? Şu ana kadar gittiğim hiçbir okulda lisanslı Windows veya Office görmedim. Lisanlı olanlar da korsan lisans idi.

Zaten 1 yıldır devket okullarında Pardus kullanılıyor, senin okul özel mi?

Hocam teknik bilgim yeterince var. Lisans aldıklarını biliyorum kontrol ettim ondan söylüyorum. Ben Türkiye'de yaşamıyorum.

Hocam teknik bilgim yeterince var. Lisans aldıklarını biliyorum kontrol ettim ondan söylüyorum. Ben Türkiye'de yaşamıyorum.

O zaman normal lisanslı Windows 10 ve Office kullanmaları. Bizim burda her şey korsan ve korsan olması normal karşılanıyor. Devlet de bundan haberdar olduğu halde bir şey diyemiyordu yıllardır. En sonunda Linux bozması bir işletim sistemi yaparak işi yasallaştırdılar.

Çok garip bir şey gördüm bugün okulda, çoğu okul bilgisayarı Linux kullanmaya başlamış. Sistem başlayınca Chrome logosu çıkıyor. Sanırım Lite version bir Linux işletim sistemi kullanıyor hepsi. Windows 10 devre kapanıyor galiba.

Tövbe de, bankamatik makineleri bile Windows kullanırken hiç olur mu öyle şey. 😂
Gerçi arkadaş "..... devre kapanıyor" demiş. Bak bu olabilir.

%1 kadar kullanilsa bile, alacaklari kadar verileri, paralari aldilar, oyle bir sey olsa bile Microsoft daha yenilikci yerlere yatirim yapar, gerekirse buyuyen sirketi satin alir :&

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı