E-postaya 18+ içerik geliyor

İyi ki bir fikir sunduk, kızgın atıp duruyorsunuz. E-posta çalıp kendi e-postasını kullanmadan böyle şeyler yaparak insanları mağdur eden çok insan var.
Şu anda onu yapmam e psotayı kilitledim 60 gün sonra kapanıyor zaten fakat neden böyle oldu benim o sitelerle işim olmaz

Ben atmadım hatta beğendim.
Size bir şey demiyorum hocam. Bunlar yaşanabilecek şeyler, sonuçta teknoloji çağındayız. Troll amaçlı bile olsa çalınıp yapılabilir böyle şeyler. %0.1 ihtimalle bakmamak lazım.
Şu anda onu yapmam e psotayı kilitledim 60 gün sonra kapanıyor zaten fakat neden böyle oldu benim o sitelerle işim olmaz
O zaman spam olarak bildirin o türden mesajları.

Size bir şey demiyorum hocam. Bunlar yaşanabilecek şeyler, sonuçta teknoloji çağındayız. Troll amaçlı bile olsa çalınıp yapılabilir böyle şeyler. %0.1 ihtimalle bakmamak lazım.

O zaman spam olarak bildirin o türden mesajları.
e postaya girdiğim zaman e postayı kapatma işlemi sona erecek o yüzden e postaya daha girmeyeceğim

O Zaman maalesef ki haksızsınız. Hiç kimse üye olduğu sitede kendi maili var diye ceza yemez.
Peki siz bunu nerden biliyorsunuz? Ceza yemeyeceğini kim söyledi? Fikir belirtmekte komik veya olanaksız bir şey göremiyorum. İnsan düşük bir ihtimal de olsa arkadaşına bile yapabilir böyle bir şeyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı