E-sigara Tavsiyesi

DormAN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Annem ve babam sigarayı bırakıp e-sigaraya geçmek istediler sizin tavsiye edebileceğiniz bir model var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde hali hazırda bütün malzemeleriyle (pamuk, tel, likit, sarj aleti, pil) mevcut. 2 adet cihazım vardır. Düşünürseniz görüşelim bu işi profesyonel olarak yaptım gerçekten. Her şeyini iyice biliyorum diyebilirim. Cihazlarım kesinlikle orjinaldır, alıp satma gibi bir durumum yok. Bıraktığım için satılıktır.

Elimde hali hazırda bütün malzemeleriyle (pamuk, tel, likit, sarj aleti, pil) mevcut. 2 adet cihazım vardır. Düşünürseniz görüşelim bu işi profesyonel olarak yaptım gerçekten. Her şeyini iyice biliyorum diyebilirim. Cihazlarım kesinlikle orjinaldır, alıp satma gibi bir durumum yok. Bıraktığım için satılıktır.
Maalesef cihaz arıyorum Evod , ego gibi.

GM 5 Plus d cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Maalesef cihaz arıyorum Evod , ego gibi.

Onları kesinlikle önermem ve sahteleri çok var piyasada. Önereceğim cihazlar; Eleaf İstick Pico ve Smok AL85. Bunlar başlangıç için en iyi cihazlardır. Profesyonel olarak isterseniz. Wismec 2/3 ve Alien 220W öneririm. Tank olarak TFV8 alırsanız çok iyi performans alırsınız.

Yeni başlayanlar için Eleaf iJust 2 veya 2 Mini öneririm. Bu cihaz için bir kaç tane de yedek coil alıp bi kaç ay denesinler. Eğer o zamana kadar e-sigarayı da bırakmayacak gibi olurlarsa daha profesyonel cihazlar önerebilirim.
Bu konuda @Neşeli Enginar'ın da fikrini almak gerek.

E-sigara normal sigaradan kat be kat daha zararsızdır ancak bilinçsiz kullanıldığı vakit normal sigaradan çok daha zararlı olabiliyor bu arada.

Yeni başlayanlar için Eleaf iJust 2 veya 2 Mini öneririm. Bu cihaz için bir kaç tane de yedek coil alıp bi kaç ay denesinler. Eğer o zamana kadar e-sigarayı da bırakmayacak gibi olurlarsa daha profesyonel cihazlar önerebilirim.
Bu konuda @Neşeli Enginar'ın da fikrini almak gerek.

E-sigara normal sigaradan kat be kat daha zararsızdır ancak bilinçsiz kullanıldığı vakit normal sigaradan çok daha zararlı olabiliyor bu arada.
Just 2 değilde Just S daha iyi bir seçenek bence.

@NESTER34, evet, o da iyi bir seçenek. S serisini eklemeyi unuttum.

@NESTER34, böyle bir konu açmayı düşünmüştüm bir ara ancak Technopat üyelerinin çoğunun 18 altı yaş sınırında olduğunu göz önünde bulundurarak kötü örnek teşkil etmek istememiştim.
Madem açılmışı var, o halde başlangıç olarak sizden de tel örneği alabilirim. Siz hangi telleri kullanıyor ve önerirsiniz?

@NESTER34, evet, o da iyi bir seçenek. S serisini eklemeyi unuttum.

@NESTER34, böyle bir konu açmayı düşünmüştüm bir ara ancak Technopat üyelerinin çoğunun 18 altı yaş sınırında olduğunu göz önünde bulundurarak kötü örnek teşkil etmek istememiştim.
Madem açılmışı var, o halde başlangıç olarak sizden de tel örneği alabilirim. Siz hangi telleri kullanıyor ve önerirsiniz?
Hangi cihaz ve hangi türde içiyorsunuz? Clapton tel öneririm RBA tankınız varsa. Eğer pahalı diyorsanız Kanthal UD A1 24-22-20 GA tellerini tavsiye ederim. Twisted sarım yaparak düşük ohm elde ederek çok güzel aroma ve buhar performansı elde edebilirsiniz. Hatta Demon Killer Clapton hatta Fused Clapton tel kullanırsanız aroma zevkin bayılabilirsiniz :D.

Pamuk olarak kesinlikle Bacon Cotton Versin 2.0 tavsiye ederim. Bu pamuğu kesinlikle kullanın.

Bende şuan Smok/ G-PRIV TFV8 Big Baby + RBA cihaz ve Eleaf/ Lemo 3 atomizer var. Sanırım yaklaşık günde 15 mil likit ve ciğer çekimi içiyorum.
Biraz masraflı olacak ama, sizden bir de aroma önerisi alırsan hiç fena olmayacak gibi görünüyor :D

Bende şuan Smok/ G-PRIV TFV8 Big Baby + RBA cihaz ve Eleaf/ Lemo 3 atomizer var. Sanırım yaklaşık günde 15 mil likit ve ciğer çekimi içiyorum.
Biraz masraflı olacak ama, sizden bir de aroma önerisi alırsan hiç fena olmayacak gibi görünüyor :D
Bende Smok AL85 - Baby RBA ile birlikte ve Elaef Pico - Serpent Mini ile birlikte kullanıyorum. G-PRİV güzel bir cihaz 2017 yılının en mükemmel ikilisi TFV8 Big Baby ve Wismec 2/3 seçişmiştir. Benimde yaklaşık günde 15-20 ml likitim gidiyor. Aroma değilde likit önerisi olarak Pierro Loti Vape önerebilirim Premium bir ev-yap likittir. Ciğer çekimi yapıyorsanız kesinlikle Fused Clapton tel almanızı öneririm ve pamuğuda Bacon Cotton kullandınız mı mükemmel bir içim elde etmiş olursunuz. Duman performansı istiyorsanız Alien Clapton kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı