Çözüldü E-Tab 4 Nasıl Sıfırlanır?

• Konuyu başlatan kpase
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kpase

Centipat
Tableti bir türlü sıfırlanmıyor. Ne kadar yol denediysem olmadı. Hala şifre ekranına geliyor. Çözüm nedir?

Çözüm
Hocam sanırım sıfırlanması sıkıntılı bir cihaz birçok kişi sorun yaşamış. Şu videoya bir göz atabilir misiniz belki işinize yarar.
Hocam nasıl yükleyeceğim?
Selamun Aleyküm arkadaşlar. TWRP'den alınmış backup ROM'u sizlere hediye ediyorum. :D Evet geçelim aşamalara;

• TWRP yükleme: Tabii ki tabletin rootlu olması gerekiyor, bunu geçiyorum.
    1. Rashr uygulaması ve TWRP linki: Yandex.Disk
    2. Rashr uygulamasını kurun ve girin root izni verin.
    3. Depolamadan seç seçeneğine girin, TWRP'yi seçip "Evet, lütfen." diyip yeniden başlatın.
Evet zurnanın zırt dediği yerdeyiz. :D
Aslında çok kolay, tableti TWRP modunda başlatın yani recovery gibi. Sonra backup alın. Ardından vereceğim linkteki klasörü TWRP/backup/thx...... (herkesin farklıdır)/ işte bu dizine atın. Burada sizin aldığınız yedekte vardır (tarih yazılıdır klasörün adında) ve restore kısmından benim verdiğim klasörü (2015-06-05--05-42-29 Yedek) adlı klasörü seçip restore deyin. Yeni ROM'unuz hayırlı olsun. :D ROM'un yedeğini alırken ad bölümünü sallamıştım.

ROM Linki= MEGA
ROM'u indirirken sol üst tarafta (2015-06-05--05-42-29 Yedek) adlı klasör var. Sağ tıklayıp indir diyin ya da zip olarak indir diyin.

ROM Özellikleri: e-Tab 4 TWRP + Backup ROM | Technopat Sosyal
TWRP Resimleri: e-Tab 4 TWRP + Backup ROM | Technopat Sosyal

@kinghaze sağolsun yine yapmış yapacağını. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı