E-tab 4 Root Atmak

• Konuyu başlatan Shawy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 693
S

Shawy

Ziyaretçi
Okulun geçen sene bana vermiş olduğu tableti şu ana kadar uygulamaları silme sorunu dışında sorunsuz kullanıyordum. Fakat son zamanlarda değişik sorunlar çıkarmaya başladı.

Wi-Fi'ye bağlı olmama rağmen internet erişimi yok diyor. Bunun sebebi ise tablete yüklü olan VPN programlarını sistem algılayıp internet erişimini kesiyor. Ben de tablete factory reset attım lakin şimdi de tableti tekrar aktivasyon yapamıyorum ekranda öyle kalıyor "otomatik kayıt 2" yazıyor sadece. Root atmak şart oldu şimdiye kadar root atmayı mobogenie ile denemiştim ama yapamamıştım. Tableti böyle kullanmaya devam ettim. Mobogenieyi bilgisayara kurup tableti PC'ye takınca mobogenie tabletimi algılamıyordu.

Şu an root atmam lazım ama nasıl yapıcam hiç bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum. Tabletim kendi kendine güncelleme aldı Bluetooth felan her şey engellenmiş durumda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı