E-tab 5 Rootlama ve Rom Atma [Araştırma Ekibi]

Merhaba, benim adım Furkan. 9. sınıfım ama bizim arkadaşlar 10. sınıf. Onlara tablet dağıtmışlar. Bana getirdiler Root olayı için. Ben de Kingroot adlı uygulamayla Root attım. Sonra MDM'yi sildim. Oraya kadar sıkıntı yok. Oradan sonra eba market durdu falan demeye başladı sonra ben de tekrar kurdum cihazı yeniden başlattım ve sonuç "Tabletinizi En Yakın Kuırulum Birimine Götürünüz" hatası oldu. Yardımcı olabilir misiniz, nasıl halledebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Disipline giden olmadı. Çözmek için recovery'den formatla. Sonra gene Cm bugunu yap ve rootla. Sadece mdm değil, root_checker ve daha birsürü dosya kaldırmalısınız. Yoksa kilitlenir. Ama formattan sonra açarken tabletin güncelleme indirmesine izin vermeyin. Ayarlardan güncelleme adresini değişin.

Yöntemler fixlenmeden bence rootlayın. ;)

Disipline giden olmadı. Çözmek için recovery'den formatla. Sonra gene Cm bugunu yap ve rootla. Sadece mdm değil, root_checker ve daha birsürü dosya kaldırmalısınız. Yoksa kilitlenir. Ama formattan sonra açarken tabletin güncelleme indirmesine izin vermeyin. Ayarlardan güncelleme adresini değişin.

Yöntemler fixlenmeden bence rootlayın. ;)
Fixlediler bile. Artık root işleminin ortasında tablet kendini otomatik olarak yeniden başlatıp kilitliyor. Taha şuradaki işlemleri yapabilir misin?

How to create Scatter File for MTK Devices

Şu scatter okutmayı deniyecem usb jig yapınca belki twrp falan yükleyebilirim. Ama öncelikle MT8392 için scatter dosyası lazım.

Fabrika ayarlarına döndürüp öğrenci girişini yapınız daha sonra direk modemi kapatıp ayarlardan güncelleme linkini değiştirin daha sonra CM bugünü yapıp USB hata açıklamayı açın mobogeniyeyi bilgisayarınıza indirin daha sonra mobogeniyeyi ile root atın.
Tablet brick olabilir şans işi hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.

Fabrika ayarlarına döndürüp öğrenci girişini yapınız daha sonra direk modemi kapatıp ayarlardan güncelleme linkini değiştirin daha sonra CM bugünü yapıp USB hata açıklamayı açın mobogeniyeyi bilgisayarınıza indirin daha sonra mobogeniyeyi ile root atın.
Tablet brick olabilir şans işi hiçbir sorumluluk kabul etmiyorum.
Aynısını yazmıştım sildim 2 saniye önce. :D
Üstelik zaten yazmıştım üstteki mesajda.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/gm-e-tab-5-sistem-ve-recovery-yedegi.258946/ ayrıntılı anlattım, bu arada @Silinen üye arkadaşımız TWRP ve Recovery yedeğini felan paylaşmış.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı