E5450, Strix GTX 950 Apex Legends Performansı

balvenie

Hectopat
● Xeon E5450 CPU
● Asus Strix GTX 950
● P5G41TM- LX DDR3
● 8 GB RAM
Bu sistem 720p ve 1080p çözünürlükte Apex Legends akıcı oynatır mı?
(İşlemci OC yapılmamış halde iken)

Son düzenleme:
● Xeon E5450 CPU
● Asus Strix GTX 950
● P5G41TM- LX DDR3
● 8 GB RAM
Bu sistem 720p ve 1080p çözünürlükte Apex Legends akıcı oynatır mı?
(İşlemci OC yapılmamış halde iken)
Bende aynı sistemin rx460 lısı var Ea Games eski nesil xeon athlon gibi işlemcilere destek vermediği için apexi oynayamazsın bende aynı sorunu yaşadığımdan biliyorum bir hevesle indirip hezimete uğramıştım. x3440 tarzı 1156 işlemcilere destek veriyor ama e5450 gibi 775 pinlilere destek vermiyor. Üzücü

Bende aynı sistemin rx460 lısı var Ea Games eski nesil xeon athlon gibi işlemcilere destek vermediği için apexi oynayamazsın bende aynı sorunu yaşadığımdan biliyorum bir hevesle indirip hezimete uğramıştım. x3440 tarzı 1156 işlemcilere destek veriyor ama e5450 gibi 775 pinlilere destek vermiyor. Üzücü
Ha bu demek değildir ki işlemci performanslı değil sadece apex oynayamazsın destek vermediği için.

Aynı sistemden bende sipariş ettim iki sorum var;
  1. Oyunlardaki fps değerleri nasıl?
  2. O anakart ile overclock yapılıyomu?
Lütfen yardımcı olursan sevinirim .

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı