E6500 Sistem ile GT 730 Uyumu

İşlemcin düşük, CS:GO'da her türlü sıkıntı yaşarsın. Olabilecek en iyi öneriyi yaptım.

O kart; 1080p ve yüksek ayarlarda 60 FPS alıyor. Senin işlemcinin beslemesi imkansız. Sana önerdiğim Q6600 dahi, zorluklarla besleyecektir. Nvidia ile takılı kalma. Sana önerdiğim ekran kartı ile daha iyi değerler alırsın. Ben yoruldum artık. Nvidia olunca daha iyi, AMD olunca daha kötü diye bir kural yok.

O kart; 1080p ve yüksek ayarlarda 60 FPS alıyor. Senin işlemcinin beslemesi imkansız. Sana önerdiğim Q6600 dahi, zorluklarla besleyecektir. Nvidia ile takılı kalma. Sana önerdiğim ekran kartı ile daha iyi değerler alırsın. Ben yoruldum artık. Nvidia olunca daha iyi, AMD olunca daha kötü diye bir kural yok.
abi tmm onları alırım abi özür dilerim harbi bu arada yorduğum için şey abi nvdiadan böyle performans ayarları yapmak daha iyi geliyor amdde ayarliyim dedim ayrıntısız şu ayar düşürülsün mü diyo nvdiada daha ayrıntılı gördüm o yüzden nvdia diyorum bide hepsiburada takıntısı ise babam abi güvenemiyor bir şey olur diye valla nasıl kanıtliyim diyorum bilgisayarla çok haşır neşirde değil anlatamadım mecbur hepsiburada diyorum bu yüzden de
abi bide o videoda benim işlemciyle deniyor ekran kartını benimki E6500 bak istersen videoya bide benim istediğim performansın çok üstünde yani

Abi siz bana darboğaz yapmıcak, nvdia ve oynadığım oyunlar yani csgo bu oyunu rahat kaldırabilecek bi ekran kartı söyleyin aslında istediğim bu. en fazla 500 tl civarı olsun.

İşlemci: Pentium(R) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz (2 CPUs)
Bellek: 4096MB RAM
Şu anki ekran kartı: ATI Radeon HD 4300/4500 Series
Anakart modelim: G31MXP
dostum csgo oynaman için sadece ekran kartı yeterli olmicaktır eğer akıcılık istiyosan illada sözümün eriyim diyorsan MSI Amd Radeon R7 240 2GB 128Bit DDR3 (DX12) PCI-E 3.0 Ekran Fiyatı bu ekran kartını öneririm

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı