E900 Pro (Drop Plus) İncelemesi

Evet, Type-C bir kabloyu takabilirsiniz. Ses kartı bazı kulaklıklarda olduğu gibi kablonun üzerine değil de kulaklığın içine yerleştirilmiş.

Ali hocam 7.1 özelliği gerçekten çok güzel yaklaşık 1 saattir müzik dinleyerek test ediyorum uzun süre çok memnun kalacağım bir kulaklık oldu 250 TL fiyat bandında alınabilecek en iyi kulaklık olabilir gerçekten
@Ali Pınar hocam 2 gündür sorunsuz çalışıyordu fakat bugün kulaklık üzerinden ses ayarını en sona getirdiğimde ufak bir dip ses geliyor sorun neden kaynaklı olabilir sadece video açtığımda bu şekilde oluyor.

Kulaklıkta ses kasarken zorlandım açıkçası. Ses yönleri doğru geliyor ama ateş sesleri ile tamamen karışıyor nerdeyse. Aşırı yüksek geliyor ateş sesleri, ayak seslerini gizliyor nerdeyse.
Son seste dip ses var evet ama bir tık düşünce kayboluyor. Son seste kullanılmamalı bence, 2 günde kulağı patlatır sesi çok yüksek. Oyunda test ettiniz mi?

3.5 mm girişi ile telefonda test ettim son seste dip ses oluşmuyor fakat Type-C ile bilgisayara taktığımda çok az da olsa duyuluyor ben kulaklığı aldığımdan beri kulaklıktaki ses son sesde oyunlarda veya videolardaki sesi kısarak kullanıyorum oyunda denemedim.

Aynı şekil denedim telefonda olmuyor ama telefonda ses bilgisayarda ki kadar yüksek çıkmıyor. Oyunda başım ağrıdı benim düşük seste ayak sesleri gelmiyor, yüksek seste ateş sesleri kulağımı deliyor.

Aynı şekilde bende Valorant oynuyorum en yüksek sesde ayak sesleri çok net duyuluyor fakat silah sesi baş ağrıtıyor bir çözümü yok sanırım

Aynı şekilde bende Valorant oynuyorum en yüksek sesde ayak sesleri çok net duyuluyor fakat silah sesi baş ağrıtıyor bir çözümü yok sanırım
Hoparlörde gürültü önleyici ayarı vardı ses seçeneklerinde, bunda o tarz bir şey varsa veya ekolayzer ile yapılabilirse iyi olur. Hiç anlamam ekolayzer ayarlarından ama anlayan birisi illaki vardır.

@Eskalofrio hocam,
İncelememde de bahsettiğim gibi dip ses sorunu yüksek seslerde fazla, sizde bir sorun yok.

@furkyng, açıkçası ses kasmakla alakam olmadığı için ayak sesi mevzusunu yorumlayamayacağım. EQ ayarını hem kendi yazılımınden hem de başka yazılımlardan paylaşanlar var, atayım:

Kendi yazılımındaki ayarları biri atmıştı, bulursam sizi tekrar etiketleyip paylaşırım.

@Ali Pınar hocam, tavsiyen üzerine sipariş verdim, kupon kardeşliğiyle toplam 192 TL ödedim.

Satıcıyla konuştum 10 dolar yazacağını söyledi ama gümrükte vergim 46, 2TL çıktı. Türkiye fiyatına göre yine de çok uyguna aldığım için vergi sorun değil. Ürün elime ulaşınca detayları burada paylaşacağım.

Kaç günde geldi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…