"E98a6af0e0B85F845813" Dosyası Casus Yazılım Olabilir mi?

Microsoft ile alakalı olabilir veya Windows Update kalıntıları bende de var bu tarz dosyalar ama dediğiniz gibi rusça olduğunu hiç görmedim. System64'ün içinde ne var peki hocam?
Bunla başlayan dosyalar var: api-ms-win-core diye birsürü dosya var.

Bunla başlayan dosyalar var: api-ms-win-core diye birsürü dosya var.
Bende hiç öyle bir dosya yok. Garibime gitti tarama yapmayı deneyin şu programlarla:

Hitman.Pro:Rehber: Hitman.Pro ile Zararlı Yazılımları Temizleyin
End User Terms of Use & Export Compliance
Eğer Hitman.Pro'yu daha önceden kullandıysanız ve lisansınız bittiyse onun yan ürünü ile tarama yapın:
Sophos Virus Removal Tool:Rehber: Sophos Virus Removal Tool ile Zararlı Yazılım Temizliği

ESET Scanner:Rehber: ESET Scanner ile Zararlı Yazılımları Temizleyin

Norton Power Eraser:Ücretsiz virüs ve zararlı program kaldırma aracı olan Norton Power Eraser'ı indirin ve çalıştırın (isteğe bağlı)

Kaba taslak kendi bilgisayarımda dediğiniz gibi aratınca öyle bir dosyanın olmadığını gördüm tabii ne kadar doğru bilmiyorum dosya gezginine güvenilmez:
1675524067304.png

Bende hiç öyle bir dosya yok. Garibime gitti tarama yapmayı deneyin şu programlarla:

Hitman.Pro:Rehber: Hitman.Pro ile Zararlı Yazılımları Temizleyin
Eğer Hitman.Pro'yu daha önceden kullandıysanız ve lisansınız bittiyse onun yan ürünü ile tarama yapın:
Sophos Virus Removal Tool:Rehber: Sophos Virus Removal Tool ile Zararlı Yazılım Temizliği

ESET Scanner:Rehber: ESET Scanner ile Zararlı Yazılımları Temizleyin

Norton Power Eraser:Ücretsiz virüs ve zararlı program kaldırma aracı olan Norton Power Eraser'ı indirin ve çalıştırın (isteğe bağlı)

Kaba taslak kendi bilgisayarımda dediğiniz gibi aratınca öyle bir dosyanın olmadığını gördüm tabii ne kadar doğru bilmiyorum dosya gezginine güvenilmez: Eki Görüntüle 1657214
Kaspersky var onla tarattım birşey çıkmadı.

Geri
Yukarı