Çözüldü EA App "there's a problem with your download" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DenizHan55

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
EA App de FIFA 22'yi güncellerken bu hatayı aldığım için oyunu sildim ve tekrardan indirmeye başladım ama tekrardan bu sorunla karşılaşıyorum.
Çözümünü bilen var mı?

Hata bu.

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    13,6 KB · Görüntüleme: 487
Şu an benim de öyle. 2 gün önce hallettiğim şey şu an olmuyor. Bende saldım artık. Yoksa bilgisayarı parçalayacağım.
bu sorunla da karşılaştın mı? çünkü oyunu indirsem bile bende böyle oluyor ve bunu da çözemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Beyler EA Play Pro yıllık üyelik var örnek veriyorum önceden oynadığım FC 24 Apex birkaç oyun daha indirebiliyorum bu başlıkta ki hatayı almadan lakin önceden indirmediğim BF v Star Wars Jedi vs indirmek istediğimde preparing yazıyor başlıkta ki hatayı alıyorum çıldıracağım.

Beyler EA Play Pro yıllık üyelik var örnek veriyorum önceden oynadığım FC 24 Apex birkaç oyun daha indirebiliyorum bu başlıkta ki hatayı almadan lakin önceden indirmediğim BF v Star Wars Jedi vs indirmek istediğimde preparing yazıyor başlıkta ki hatayı alıyorum çıldıracağım.
Bende tüm oyunlar iniyor fakat Battle2042 indirmiyor Ea App "There's a problem with your download" hatası alıyorum.

Geri
Yukarı