EA Desktop Yüklenmiyor

Skywalker 12

Kilopat
Daha fazla  
EA Desktop yüklemeye çalışırken yükleme ekranında kapanıp hiçbir şey yapmıyor. Sorunun çözümü nedir?

Forumlara baktım ve çözümü şu şekilde:

1- "Program Files" dosyana Electronic Arts diye bir dosya oluştur.
2- EA Desktop Installer'ı oraya at.
3- EA Desktop Installer'a sağ tıkla ve "Run as Administator" de. (Yönetici olarak çalıştır)

Çözüm bu şekilde. Ben denedim oldu.
Bende forumda görmüştüm böyle bir şey denedim ama olmadı.
Yüklendikten sonra otomatik açılmıyor. Kurulduğunu kontrol ettiniz mi?
Yüklenmiyor işte yükleme ekranında anında kapanıyor ne dosyakar geliyor ne simgesi.
Adsız.png

Bu ekrandan sonra hiç bir şey olmayıp kapanıyor bar da dolmuyor o kısımda kapanıyor.

EA forumda gördüğüm çözümü uyguladım ve sorun düzeldi bende. Çözüm şu:

1-Windows + R ile "Çalıştır" penceresini açın.
2-%Temp% yazıp Enter'a basın.
3-İsmi sanki CD key gibi olan klasörler çıkacak. Bu klasörlerin içine girerek ".ba" isimli bir klasörü bulmanız gerekiyor. Çok uzun sürmez. .ba dosyasının içinde "BootstrapperApplicationData.xml" dosyası olacak. Bu dosyayı Not Defteri ile açın.
4-"<WixPayloadProperties Payload="EADesktop.msi" Package="EADesktop.msi" Name="EADesktop" ile başlayan satırın sonlarına doğru DownloadUrl kısmı var. Burada yazan linki kopyalayıp browser'ın link kısmına kopyalayın.
5-İndirilen Setup Wizard'dan uygulamayı kurabilirsiniz.

Bu çözüm sonunda masaüstüne kurulan kısayol çalışmıyor. Bunun için masaüstündeki kısayola sağ tıklayıp dosya konumuna gitmeniz ve "EADesktop.exe" isimli dosyayı masaüstüne kısayol olarak atmanız gerekiyor ( Ya da direk dosya konumundan da uygulamayı açabilirsiniz.)

Aynı hataya paylaşılan yöntemler bende işe yaramadı. Sorunu önce Origin kurarak çözdüm. Sonrasında EA Desktop sorunsuz kuruldu.

3- EA Desktop Installer'a sağ tıkla ve "Run as Administator" de. (Yönetici olarak çalıştır)

Ben de böyle çözdüm fakat şimdi hesapları bağlayamıyorum. Gamepass ten yükle dediğimde ea desktop açılmıyor. Tekrar yüklememi istiyor yüklediğim şeyi.

EA forumda gördüğüm çözümü uyguladım ve sorun düzeldi bende. Çözüm şu:

1-Windows + R ile "Çalıştır" penceresini açın.
2-%Temp% yazıp Enter'a basın.
3-İsmi sanki CD key gibi olan klasörler çıkacak. Bu klasörlerin içine girerek ".ba" isimli bir klasörü bulmanız gerekiyor. Çok uzun sürmez. .ba dosyasının içinde "BootstrapperApplicationData.xml" dosyası olacak. Bu dosyayı Not Defteri ile açın.
4-"<WixPayloadProperties Payload="EADesktop.msi" Package="EADesktop.msi" Name="EADesktop" ile başlayan satırın sonlarına doğru DownloadUrl kısmı var. Burada yazan linki kopyalayıp browser'ın link kısmına kopyalayın.
5-İndirilen Setup Wizard'dan uygulamayı kurabilirsiniz.

Bu çözüm sonunda masaüstüne kurulan kısayol çalışmıyor. Bunun için masaüstündeki kısayola sağ tıklayıp dosya konumuna gitmeniz ve "EADesktop.exe" isimli dosyayı masaüstüne kısayol olarak atmanız gerekiyor ( Ya da direk dosya konumundan da uygulamayı açabilirsiniz.)
Hocam ikimiz de farklı konulara aynı çözümleri yazmışız. 😅

Geri
Yukarı