EA Desktop Yüklenmiyor

EA forumda gördüğüm çözümü uyguladım ve sorun düzeldi bende. Çözüm şu:

1-Windows + R ile "Çalıştır" penceresini açın.
2-%Temp% yazıp Enter'a basın.
3-İsmi sanki CD key gibi olan klasörler çıkacak. Bu klasörlerin içine girerek ".ba" isimli bir klasörü bulmanız gerekiyor. Çok uzun sürmez. .ba dosyasının içinde "BootstrapperApplicationData.xml" dosyası olacak. Bu dosyayı Not Defteri ile açın.
4-"<WixPayloadProperties Payload="EADesktop.msi" Package="EADesktop.msi" Name="EADesktop" ile başlayan satırın sonlarına doğru DownloadUrl kısmı var. Burada yazan linki kopyalayıp browser'ın link kısmına kopyalayın.
5-İndirilen Setup Wizard'dan uygulamayı kurabilirsiniz.

Bu çözüm sonunda masaüstüne kurulan kısayol çalışmıyor. Bunun için masaüstündeki kısayola sağ tıklayıp dosya konumuna gitmeniz ve "EADesktop.exe" isimli dosyayı masaüstüne kısayol olarak atmanız gerekiyor ( Ya da direk dosya konumundan da uygulamayı açabilirsiniz.)
"Your system has not been modified" hatası alıyorum.
Sorunu tek çözemeyen ben kaldım galiba.

Karın ağrılı birkaç saatin ardından bu başlıkta verilen şu öneriyle kurulumu, kurulum klasöründeki .exe uzantılı dosyaya sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmayı seçerek veya XBox Game Pass üzerinden bir oyun için kullanılacaksa "EA Desktop'ta göster" seçeneğine tıklayarak uygulamayı açabilmeyi başardım iki akşam önce. O zamandan beri problemsiz çalışıyor.
EA forumda gördüğüm çözümü uyguladım ve sorun düzeldi bende. Çözüm şu:

1-Windows + R ile "Çalıştır" penceresini açın.
2-%Temp% yazıp Enter'a basın.
3-İsmi sanki CD key gibi olan klasörler çıkacak. Bu klasörlerin içine girerek ".ba" isimli bir klasörü bulmanız gerekiyor. Çok uzun sürmez. .ba dosyasının içinde "BootstrapperApplicationData.xml" dosyası olacak. Bu dosyayı Not Defteri ile açın.
4-"<WixPayloadProperties Payload="EADesktop.msi" Package="EADesktop.msi" Name="EADesktop" ile başlayan satırın sonlarına doğru DownloadUrl kısmı var. Burada yazan linki kopyalayıp browser'ın link kısmına kopyalayın.
5-İndirilen Setup Wizard'dan uygulamayı kurabilirsiniz.

Bu çözüm sonunda masaüstüne kurulan kısayol çalışmıyor. Bunun için masaüstündeki kısayola sağ tıklayıp dosya konumuna gitmeniz ve "EADesktop.exe" isimli dosyayı masaüstüne kısayol olarak atmanız gerekiyor ( Ya da direk dosya konumundan da uygulamayı açabilirsiniz.)

Arkadaşlar şu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Bende forumda görmüştüm böyle bir şey denedim ama olmadı.

Yüklenmiyor işte yükleme ekranında anında kapanıyor ne dosyakar geliyor ne simgesi.
Eki Görüntüle 929750
Bu ekrandan sonra hiç bir şey olmayıp kapanıyor bar da dolmuyor o kısımda kapanıyor.
Merhabalar,

Konuyla ilgili bir çözüm bulabildiniz mi?

Aynı problemi bende yaşıyorum, yazılan tüm çözümleri denedim.

Konuyla ilgili EA forumlarında bir çok çözüm sunulmuş fakat hiçbiri işe yaramadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı