EA FC 24 açılırken çöküyor

İşletim sistemi
Windows 11

Yağız_Buğra

Centipat
Daha fazla  
RAM
16 DDR4
Ekran kartı
RTX4050 Laptop
İşlemci
I5-12450H
EA FC 24 aşağıdaki kısma kadar açılıyor sonra kapanıp EA Launcher açılıyor. Yaklaşık 1hafta önce EA Play'le birlikte 10saatlik denemeyi oynamıştım ama EA Play'i Steam'den almıştım çünkü EA Play EA'in kendi uygulamasından alınmıyordu ancak böyle bir problem yoktu. Oyun hazır indirime girmişken EA'in kendi uygulamasından 600TL'ye aldım ancak şimdi oyun açılmıyor. Uyumluluk modunda çalıştırmayı denedim güç seçeneklerinden yüksek performans seçili. Laptop özelliklerim;
i5-12450H
RTX 4050 laptop 6 GB.
16 GB DDR4 RAM.
İşletim sistemi: Windows 11.

Dosya Ekleri

• asdsad.png
    asdsad.png
    69,8 KB · Görüntüleme: 77
Oyun dosylarını doğrulayın, EA uygulamasını yönetici olarak çalıştırın, oyunu uyumluluk modunda çalıştırın, grafik ayarlarını düşürün veya oyunu yeniden yükleyin.

Oyun dosylarını doğrulayın, EA uygulamasını yönetici olarak çalıştırın, oyunu uyumluluk modunda çalıştırın, grafik ayarlarını düşürün veya oyunu yeniden yükleyin.

Oyun dosyalarını 2kere onardım, EA uygulamasını yönetici olarak çalıştırmama rağmen olmadı, uyumluluk modunda yukarıda da dediğim gibi çalışmadı, oyun açılmadan nasıl grafik ayarlarını düşüreyimki zaten 10saatlik denemede problem yoktu, son çare sil yükle kaldı.

Hocam oyunu sildim şimdi yüklenmiyor sürekli preparing kısmında kalıyor.😃

Son düzenleme:
Kapanmadan o ekranda sabit kaldığında dijital imzaları yükleyip düzeltiyorum ben. Genelde ekran kartı driverını güncellediğimde tekrar ediyor. Ama atma sorununu bilmiyorum bir deneyin belki bu yardımcı olur. Başka bir çözüm yolu olarak oyunun yüklü olduğu klasörde _Installer içinde EA Anticheat programı var kaldırıp kurmayı deneyebilirsiniz belki.

Çözebildiniz mi?

Hayır.

Kapanmadan o ekranda sabit kaldığında dijital imzaları yükleyip düzeltiyorum ben. Genelde ekran kartı driverını güncellediğimde tekrar ediyor. Ama atma sorununu bilmiyorum bir deneyin belki bu yardımcı olur. Başka bir çözüm yolu olarak oyunun yüklü olduğu klasörde _ınstaller içinde EA anticheat programı var kaldırıp kurmayı deneyebilirsiniz belki.

Sildikten sonra yükleyemedim sürekli preparing kısmında kalıyor.

Geri
Yukarı