EA Games'te Battlefield V 279,99TL'den 19,59TL'ye düştü

Battlefield 1 oynanır 1.dunya savaşını bölüm bölüm anlatıyor her cepheyi ayrı ve çok iyi detaylı 5 de aynı şekilde bölüm bölüm detaylı 2.dunya savaşını 3 de iyidir sıralama olarak 1>3>5 şeklinde 3 de ise modern savaşı anlatıyor detaylı sayılır o da.

Bende Bf1 premium var.Bf5 almayı düşünüyorum ama kararsızım.Dar Oyun kapsamı ve hile olayı düşündürüyor.
Bu 19.5 TL fiyat bir de standart sürümü, Definitive edition 40 TL. Premium paketi 2yüz küsür lira diyor.Diger Bf serilerinde premium sürümleri gördüm ama bf5 için definitive edition yeterli olur mu acaba? Çünkü Bf oyunlarında galiba premium sürüm yoksa multiplayer de sıkıntı oluyor.

Bende BF1 premium var. BF5 almayı düşünüyorum ama kararsızım. Dar oyun kapsamı ve hile olayı düşündürüyor.
Bu 19.5 TL fiyat bir de standart sürümü, Definitive Edition 40 TL. Premium paketi 2yüz küsur lira diyor. Diger BF serilerinde premium sürümleri gördüm ama BF5 için Definitive Edition yeterli olur mu acaba? Çünkü BF oyunlarında galiba premium sürüm yoksa multiplayer de sıkıntı oluyor.

Hocam 1 ve 3 için kesinlikle premium almanız lazım çünkü multiplayer haritalarda kesinti oluyor bazı haritalara giremiyorsunuz aynı şekilde bazı silahlar da kapalı.

Hocam 1 ve 3 için kesinlikle premium almanız lazım çünkü multiplayer haritalarda kesinti oluyor bazı haritalara giremiyorsunuz aynı şekilde bazı silahlar da kapalı.

BF1 premium var bende, BF5'i almayı düşünüyorum ama BF5 Definitive Edition da multiplayer ve silahların tam erişimi mümkün oluyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı