EA giriş yaparken "@" işareti atılmıyor

MOSYONnn

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Böyle bir saçmalık olabilir mi? @ işareti koyamadığım için e postam kabul olmuyor. Mecbur bir yere yazıp oradan kopyala yapıştır yaparak girebiliyorum saçmalığa bak.
Ayrıca beni unutma seçeneğini seçmeme rağmen uygulamaya her girişimde bu saçmalıklara yine ve yine maruz kalıyorum.

Kopyala yapıştır yapacaksın maalesef

Nasıl yani hocam, bu nasıl cevap :D. Milyon dolarlık şirket bunlar, böyle bir saçmalık şeklinde mi kalsın. Sizde mi aynı sorunu yaşadığınız için mi böyle cevap verdiniz :D
Evet saçma ama yapacak bir şey yok.
EA' nın uygulamalarında çok sorun varmış galiba.

Böyle bir saçmalık olabilir mi? @ işareti koyamadığım için e postam kabul olmuyor. Mecbur bir yere yazıp oradan kopyala yapıştır yaparak girebiliyorum saçmalığa bak.
Ayrıca beni unutma seçeneğini seçmeme rağmen uygulamaya her girişimde bu saçmalıklara yine ve yine maruz kalıyorum.

Evet @ işareti için başka bir yerden kopyalaman lazım başka yolu yok.

Teşekkürler dostlarım ama bu çözüm değil ya harbiden, o kadar gıcık oldum ki bu EA'ya silecem oyunlarını başka oyuna geçicem.

Android için kullanılan BlueStacks gibi uygulamalarda ya da PUBG Mobile gibi oyunlarda klavyeniz Türkçe Q da olsa Eng'ye çevirebiliyor klavyeyi @ işareti için Shift + 2 kombinasyonu iş görecektir.

Geri
Yukarı