Steam EA Play üyeliği alınırken para çekildi ama üyelik gelmedi

kaan123pr

Centipat
Daha fazla  
Steam'den EA Play üyeliği aldım. FIFA oynayacaktım. Parayı aldı ama üyeliğimi vermedi. Bende genel bir hata olmuştur dedim. FIFA'yı bugün oynamak istiyordum, o yüzden yine satın aldım. Yine vermedi. Ne yapabilirim? Kafayı yiyeceğim. Bir de bir ödemeye iptal ettim belki paramı geri verir diye vermedi. Birini iptal etmedim. Bilen biri varsa yardım ederse çok sevinirim. Yoksa bu gidişle kafayı yiyeceğim.

Steam'den EA Play üyeliği aldım. FIFA oynayacaktım. Parayı aldı ama üyeliğimi vermedi. Bende genel bir hata olmuştur dedim. FIFA'yı bugün oynamak istiyordum, o yüzden yine satın aldım. Yine vermedi. Ne yapabilirim? Kafayı yiyeceğim. Bir de bir ödemeye iptal ettim belki paramı geri verir diye vermedi. Birini iptal etmedim. Bilen biri varsa yardım ederse çok sevinirim. Yoksa bu gidişle kafayı yiyeceğim.

EA Play yüklüyse oradan hesabı aktifleştirmeyi deneyebilirsin

Yazdım 3 saat oldu dönmediler 80 liram çöpe gitti.

Benim bu parayı geri alma gibi bir olasılığım yok mu Steam'de almışım gibi gözüküüyor ama vermiyor üyeliği.
İlgili kısmın ekran görüntüsünü paylaşır mısınız? Destek taleplerine dönüş hızı genelde 1 gündür bazen bu süreyi bile aşabilir. 3 saatte yetişememelerine şaşmamalı. Paranızın boşa gitmedi. Bilinmedik bir yerden alışveriş yapmıyorsunuz. Şimdilik Steam Destek’ten gelecek yanıtı bekleyin, eminim yardımcı olacaklardır.

Geri
Yukarı