Steam EA Racing Mega Collection 2.810 yerine 199TL

Benim steamla bağlantılı EA hesabında heat ve Grid var, az önce satın aldım oyunu yüklediğimde sıkıntı çıkarır mı? (oyunu başka hesapla ilişkilendirin gibi)
sıkıntı çıkarmaz hatta hesaplar arası ilerlemeler de aktarılıyor diye biliyorum paybacki originden bitirip steamdan 1-2 yıl sonra aldım oyun bitmiş olarak gelmişti steamde

İyi ki Dirt 5'i almamışım zamanında ama Heat, Grid, Payback ve Hot Pursuit Remastered'a sahibim Origin'de. Sizce Steamden oynamak için almak mantıklı mı? Hiçbir oyuna Steam'de sahip değilim.

Ne zamana kadar bu indirim nereden görüyoruz?

Bir de listedeki tüm oyunlar mı yoksa sadece son 3 mü? Eğer 6'sı komple verilecekse kesin alınır
1684185935567.png

Aga Forza 4, Assetto Corsa, ETS 2 falan var bende almaya gerek var mı bilemedim, alsam da oynamam herhalde. Hiç NFS serisinden oyun oynamadım sadece yarış mı yapıyoruz, açık dünya sürüşü var mı?

Hesabım da Payback olduğu için alamıyorum şu an. Tam kafayı yemelik.

Arkadaşlar yöntemi veriyorum bende de Payback vardı alamamıştım denedim aldım çalışıyor iyi okuyun ona göre ilk olarak Payback oyununu hesabınızdan kaldırıyorsunuz sonra başka hesaptan hediye yolluyorsunuz bu paketi kendinize sonra hediyeyi kabul etmeden hesabınızdan kaldırdığınız oyunu hesabınıza geri ekliyorsunuz sonra hediyeyi kabul ediyorsunuz hayırlı olsun unbound sizin oldu :D ve eksik olan oyunlarda hesaba geliyor tabii sadece unbound değil.

Bu arada mod arkadaşlar bunu sabitlerse yukarı vs. çözüldü gibisine arkadaşlar yararlansın.

Aga Forza 4, Assetto Corsa, ETS 2 falan var bende almaya gerek var mı bilemedim, alsam da oynamam herhalde. Hiç NFS serisinden oyun oynamadım sadece yarış mı yapıyoruz, açık dünya sürüşü var mı?
NFS Payback, Heat, Unbound da açık dünya var. Dirt 5 sadece yarış.

İyi ki Dirt 5'i almamışım zamanında ama Heat, Grid, Payback ve Hot Pursuit Remastered'a sahibim Origin'de. Sizce Steamden oynamak için almak mantıklı mı? Hiçbir oyuna Steam'de sahip değilim.
Mantıklı değil. Sende olana niye bir daha para veresin?

Yeni konular

Geri
Yukarı