Easter GamersTv üyelere hediye yolluyor mu?

Arthur Morgan47

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Easter gamersTv kanalına üye olmak istiyorum, 15 TL'lik bir üyelik var, bize hediye geliyormuş ve video sonlarında üyelerden bahsetme yazıyor ama izlediğim videolarında hiç üyelerden bahsetmedi, cevap yazanlara şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar ben easter gamerstv kanalına üye olmak istiyorum, 15 TL'lik bir üyelik var, bize hediye geliyormuş ve video sonlarında üyelerden bahsetme yazıyor ama izlediğim videolarında hiç üyelerden bahsetmedi, cevap yazanlara şimdiden teşekkürler.

Kendisi fake bit yapıp hesabima bir anda 5000 dolar geldi haberim yoktu diyen bir insan inanmayın.

Kendisi yeni oyun çıkınca ilk defa grafik görmüş gibi şaşıran bir tip. 3 senedir takip etmiyorum. Ve durmadan kanalıma abone olun beğenin demesinden gına geldi. Gidin pintipandayı izleyin daha iyi. Adam hiç olmazsa kabul ediyor oynamayı bilmediğini ve zevk veriyor.

Arkadaşlar ben easter gamerstv kanalına üye olmak istiyorum, 15 TL'lik bir üyelik var, bize hediye geliyormuş ve video sonlarında üyelerden bahsetme yazıyor ama izlediğim videolarında hiç üyelerden bahsetmedi, cevap yazanlara şimdiden teşekkürler.

Asla yollamıyor hediyeleri. Hediyeyi vermemek için engel yedim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı