Eastergamerstv-e2 nasıl?

Bu bit olayları gerçekten kimsenin umurunda değil, herkes hemen unuttu. Yayın açıp "ben zaten hiçbir zaman çok iyi bir insan değildim, çok örnek bir insan değildim" diye açıklama yapan bile var. Bunları hala savunup izleyen kerizler olduğu sürece değişen bir şey olmayacak. Sen ben ve belki bir avuç daha insan "alışveriş yapmamak" veya izlememek gibi konulara dikkat etse de, bunları destekleyen enayiler olduğu sürece bu adamlar yine de kazanacak.
O açıklamayı yapan .... uşağı kim?

O açıklamayı yapan... Uşağı kim?

Panky nicknameli yayıncı. Bit olaylarından sonra ilk defa yayın açtı geçenlerde. 2019'dan beri izlerdim ve keyif alırdım. Geçenlerde ortalama 30 dakikalık bir yayın açmış olduğunu gördüm ve merak edip yayın tekrarını izledim. İşlediği suç kadar yaptığı açıklamada onursuz. Yayında makaraya aldılar resmen durumu.

Sırf yan parçaları satmak için mi bu tarz sistemler çıkıyor bilmiyorum fakat 2 3 tane böyle 3060lı sistem gördüm birkaç gün içinde 15 bin lira bandında hepsi de intel bir tane 5600xlü olsa veya özelleştirme yapılsa direkt alacağım yan parçalarına bakmadan garip işler cidden umarım önümüzdeki günlerde ya fiyatlar düşer ya da düzgün bir sistem piyasaya sürülür

minimum 12k dan başlıyor 3060 lar daha ucuzunu görmedim 3k ya diğer parçalar toplanamayacağına göre hazır kasalara mecbur bırakıyor piyasa insanları ve intel işlemcilere mahkum kalıyoruz(zorunluluk kötü oldukları için demedim) daha amd işlemcili düzgün bir sistem göremedim bu fiyatlara üzücü

Bu bit olayları gerçekten kimsenin umurunda değil, herkes hemen unuttu. Yayın açıp "ben zaten hiçbir zaman çok iyi bir insan değildim, çok örnek bir insan değildim" diye açıklama yapan bile var. Bunları hala savunup izleyen kerizler olduğu sürece değişen bir şey olmayacak. Sen ben ve belki bir avuç daha insan "alışveriş yapmamak" veya izlememek gibi konulara dikkat etse de, bunları destekleyen enayiler olduğu sürece bu adamlar yine de kazanacak.

Katılıyorum hocam hırsızlık yapan insanlar(insan oldukları şüpheli) yeniden yayın açmaya başlamışlar ve eskiden daha çok izlenme alıyorlar, chate bakıyorum herkes daha çok yalama yapıyor. İnsanlar(!) gerçekten tuhaf.

Geri
Yukarı