Easy Anti-Cheat kullanan oyunlara girmeyin!

Frstghost

Hectopat
Makaleler
2
Easy Anti-Cheat kullanan oyunlara girmeyin! Anti cheat sistemde büyük bir acik var. RCE (remote code execution exploit) (uzaktan kod yürütme istismarı) varmis. Oyununuz bir anda hacklenip, hile programi acabiliyorlar...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ruslar tarafindan yapildigi düsünülüyor cünkü oyununuza inen hile programinda "vote Putin" secenegi cikiyor.
1710758084990.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Easy Anti-Cheat kullanan Steam oyunlari sunlar:

Son düzenleme:
Dün bütün Steam hesaplarım, Riot hesaplarım, Supercell hesaplarım .ru ile biten bir mail tarafından değiştirildi ve çalındı. Şu an uğraşıyorum. Söylentilere göre Vanguard'da da açık varmış dikkatlı olun.

Daha dün bir oyuna giriş yaptım ama herhangi bir şey olmadı. Nasıl bir önlem alınmalı?

Bu ne zamandır olan bir şeymiş? Ne zaman düzeltilir böyle bir şey varsa diyelim.

Daha dün bir oyuna giriş yaptım ama herhangi bir şey olmadı. Nasıl bir önlem alınmalı?
Bugün yasandi olay. Olayi PCFocus'dan ögrendim. Bir aciklama yapilana dek girmeyin diyorlar.

Bu ne zamandır olan bir şeymiş? Ne zaman düzeltilir böyle bir şey varsa diyelim.
Bugün yasandi. Bilemeyiz. Yukarida bahsettigim RCE bulunup, kaldirilinca..

Yeni konular

Geri
Yukarı