Easysmx ESM-9101, Xbox 360, One S, Logitech F710 ve Gamesir T4 Pro, T1S Karşılaştırma

Hocam ben t4 pro almayı düşünüyorum kuponlar ile birlikte 128 tlye denk geliyor vergisiz hali vergili hali 160 falan denk gelir sizce alınablir bi kol mu

Hocam ben T4 Pro almayı düşünüyorum kuponlar ile birlikte 128 TL'ye denk geliyor vergisiz hali vergili hali 160 falan denk gelir sizce alınabilir bir kol mu?

Gayet alınabilir o fiyata bizim ülkede o fiyata rakibi yok. Kullanıyorum ve bir sıkıntı vermedi şu ana kadar ve verecek gibi de durmuyor.

Gayet alınabilir o fiyata bizim ülkede o fiyata rakibi yok. Kullanıyorum ve bir sıkıntı vermedi şu ana kadar ve verecek gibi de durmuyor.
inşallah sıkıntısız gelir de geri göndermek için uğraşmam birkaç kişinin analog bölümleri yandan kırılmıştı ondan korkuyorum şu anda

Selamlar! Ben de bu ara bir gamepad almatı düşünüyorum. Gamesir t1s ve t4pro arasında kaldım. t4pro'nun şeffaf görünüşü pek hoşuam gitmedi. t1s'in ps ds4 benzeri tasarımı daha çok içime sindi. siz hangisini tavsiye ederisiniz? aralarında ciddi farklar var mı?

pilli bir gamepad almak istemiyorum. onun için bunlara yöneldim. son çıkan monster gamepad'in de x-input sorunları oldugu söyleniyor.

bildigim kadarıyla gamesir t1s ve t4pro da da ışık titreşim ayarlama fonksiyonları var. ancak emin değilim.

ürünü aliexpressten sipariş etmeyi düşünüyorum. ilk defa aliexpress kullanacam onun için saglam olsun istiyorum ki sorun yaşamayım.

T1S trigger kısımları pek iyi değil ve micro usb kullanıyor. T4 pro ise büyük usb alıcısı var ama type-c kullanıyor. Bütçe arttırır isen g4 pro en iyi seçenek ama bütçe kısıtlıysa ikisi de üzmez. Ben xbox dizilimi daha çok sevdiğim için T4 pro veya Easysmx esm 9110 alırdım. Yarış oyunları ağırlıkta oynamayacaksan t1s de düşünebilirsin. yarış oyunları ağırlıkta oynayacak isen t1s önermem.
Işık ve titreşim ayarı var kullanım kılavuzunda nasıl yapıldığı yazıyor ama ekstra bir tuş yok ayarlama için.

Ürünü Aliexpress'den sipariş etmeyi düşünüyorum. İlk defa Aliexpress kullanacam, onun için sağlam olsun istiyorum ki sorun yaşamayım.
Ben attığım ürünün kablolusunu aldım, Gamesir'in kablolusu ile aralarında 10-20 TL fark oluyordu. Easysmx olanda makro tuşları ve ekstra ışık ve titreşim butonları bulunuyor ve şeffaf olmadığı için görünüşü daha iyi olduğundan Easysmx almıştım. Kablosuzu ile kablolusunun arasında pek bir fark olacağını zannetmiyorum. Trigger tuşunun başında hiç ölü bölge yok ama sonlarında biraz var.
@07driftking T4 Pro'nun da sonlarında ölü bölge var mı?

T4 Pro ve Easysmx esm 9110 birbirine çok benziyor hatta neredeyse aynı. Sanırım Easysmx esm 9110 direk btooth üzerinden X-input destekliyordur herhalde?

Bir easysms'te de analog malzeme kalitesi nasıl? Yumuşak görünmüyor daha çok sert plastik kullanılmış gibi. Kutu içinden telefon baglantı aparatı çıkıyor mu?

Siz hangisini tercih edersiniz? Şeffaf olmaması ve Type-C olması hoşuma gitti Easysmx'in

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…