Easysmx ESM-9101, Xbox 360, One S, Logitech F710 ve Gamesir T4 Pro, T1S Karşılaştırma

Çok hafif var bahsettiğiniz şekilde fakat o fiyat bandında gayet normal ve çok az bir miktarda. Şu ana kadar kullandığın en iyi triggerlar xbox controllerlarda fakat birini orijinal bulamazsınız diğeri için de şu anda satın almak için neredeyse böbrek satmak gerekecek kadar pahalı. Yani o fiyat bandında memnun eder fazlasıyla triggerları. Önerilerimde Fiyat bandında kıyaslıyorum xbox one ile T4 pro rakip değiller aralarında ciddi fiyat farkı var bu arada. 5 kat civarı
T4 pro şeffaf ama bluetooth desteği var ve telefon tutacağı var ve daha ucuz. Easysmx ise şeffaf değil ekstra direkt ışık ve titreşim ayarlama tuşu var(bence önemli bir şey değil bu)ama bluetooth yok. Telefonda az da olsa kullanma ihtimalim varsa T4 Pro alırdım eğer hafif şeffaflık çok takıntılı olsaydım ve telefon için kullanmayacak olsaydım Easysmx alırdım. Analog hassasiyetleri ise benzer pek bir fark beklemeyin g4 pro fiyat bandına çıkmadıktan sonra.
Ekleme: 2.4 Ghz'de ikisinin de xinput desteği var ama bluetooth ile ekstra bağlantı şekli var T4 pro'nun.

Son düzenleme:
g4 pro için çok çlü bölge var demişsiniz ama yoksa ben onu alıcaktım t4 pro aldım

g4 pro için çok çlü bölge var demişsiniz ama yoksa ben onu alıcaktım t4 pro aldım
t4pro nasıl hocam? memnun musunuz? deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

şeffaf olması benım çok hoşuam gitmedi. sizce malzeme olarak nasıl?
bir de analogların malzemesini merak ediyorum. ps4 gamepadi gibi hafif yumuşak plastikten mi?
bir de nerden kaça aldınız? aliexpresten aldıysanız vergi vs ne kadra tuttu

Hocam, zaten 9101 olan Monster Pusat Pro ile aynı. Xbox 360 kumandaları gerçekten güzel. Alıcı cihazı varsa bitirim. One S kumandası, 360 kadar kaliteli değil. Elimde 3 adet var. Bunlardan daha iyisi inan ki Horipad Pro Xbox One kolu. Orijinal Microsoft lisanslı. Kablolu fakat çok güzel bir kol. Şimdi yok fakat güzel bir kol. Yorumu bana aittir.

Ikisi de üzmez. Güle güle kullanın. G4 pro daha iyi ama triggerları fazla hassas onun dışında gözünüz kapalı alabilirsiniz. T4 pro da iyi bir seçim aklınızda soru işareti kalmasın.
Yurt dışı incelemelerde görmüştüm iyiydi yorumları. Ama şu anda stokta yok ve gelirse fiyatının ne olacağı da bir soru işareti. Xbox 360 sağlam biraz daha one s'e göre ama analog trigger hassasiyeti konusunda one s daha iyi ve tetik tuşlarında titreşim motoru da var ve dpad bariz biçimde daha iyi. Benim 360 önermeme sebebim sıfır orijinal bulmak mümkün değil ve alıcısı inanılmaz büyük ve onu da orijinal bulmak mümkün değil malesef.

Kablolu bir gamepad'e ben şahsen 500 tl vermem. 100 200 ekler indirim kovalar xbox one gamepad alırım kablosuz kullanım rahatliktır o fiyatı hak etmiyor bana sorarsanız.

Kablolu bir Gamepad'e ben şahsen 500 TL vermem. 100 200 ekler indirim kovalar Xbox One gamepad alırım kablosuz kullanım rahatliktır o fiyatı hak etmiyor bana sorarsanız.

Bana da kablolu gamepad için 500 vermek hiç mantıklı gelmiyor hocam. 300 civarına gamesir çok daha mantıklı olacaktır. ben de bu ara gamesir bakıyorum

Hocam gamesir G4 Pro modelinde R2 ve L2 tuşlarında %50'lik bir ölü bölge olduğunu yazmışsınız yarış oyunları için T4 Pro ve G4 Pro arasında kaldım hangisini önerirsiniz?
Not: R2 ve L2 tuş hassasiyeti ve titreşim benim için önemli.

Bende o yüzden g4 pro almadım o ölü nokta sıkıntısından ama inceleme videolarında hiç öyle bir şey söylenmiyordu ondan da baya kararsız kaldım ama t4 pro aldım 3 4 güne elimde olur benim ben bir sıkıntı fazladan görürsem belirtirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…