Easysmx ESM-9101, Xbox 360, One S, Logitech F710 ve Gamesir T4 Pro, T1S Karşılaştırma

Merhaba nereden ne kadar aldınız? Gümrük vergisi ne kadar çıkar? Toplamda kaç liraya gelir? Yardımcı olursanız sevinirim

Merhaba nereden ne kadar aldınız? Gümrük vergisi ne kadar çıkar? Toplamda kaç liraya gelir? Yardımcı olursanız sevinirim
Ben Banggood üzerinden almayı düşünüyorum yanlış hatırlamıyorsam vergiler dahil 300₺ gibi bir fiyata geliyordu sepete ekleyip baktığımda.

Titreşim olarak g4 pro bariz biçimde önde fakat ölü bölgeden kastım çok hassas olması. Yani dokunuyorsunuz ve yüzde 50 lik kısma kadar ittirince triggerlar yüzde yüz oluyor geri kalan kısmı ittirince boşa ittirmiş oluyorsunuz. T4 proda ise yüzde 90 civarına gelince böyle bir durum mevcut ama mesafe olarak çok bir farkları yok ve malzeme kalitesi olarak bariz fark var. G4 pro'da trigger tuşu his olarak (basım hissi) t4 prodan daha iyi ama fazla hassas. Ben olsam bütçem varsa g4 pro alırdım.(nişan almalı shooter bir oyun oynayacak isen g4 pro kesinlikle önerim xbox one s ayarında bir analog hassasiyeti var.)
İnceleme videolarında genelde analog ve trigger hassasiyetlerini pek göstermiyorlar ya da bahsetmiyorlar ne yazık ki. Bunu yapan birkaç kişi dışında kimse yok. Destek ekibine yazdım yazılımsal bir sorun ise çözümü yayınlayacağım makalede diye cevap gelmedi alıcaklar varsa bilgi vermesi açısından yazma gereksinimi duydum bir sorun sonuçta.
32 ile 40 tl arası gelecek gibi düşünebilirsiniz. 32 az çıkmaz ama 40 dan fazla kolay kolay çıkmaz öyle düşünün.

Son düzenleme:
T4 Pro ve G4 Pro malzeme olarak nasıl hocam. ben t4pro düşünüyorum ama şeffaf olması pek hoşuma gitmedi sadece. malzeme dokunuşu-hissiyatı güzel mi sizce? bir de analogların malzeme dokusunu merak ediyorum ps4 kontrolcüsü gibi hafif yumuşak malzemeden mi? fotolarda biraz sert görünüyor da

G4 pro gayet yumuşak ve hissi güzel fakat t4 pro biraz sert ama kötü de değil o kadar.

hocam o ne güzel bi kuponmuş ben aliexpress hesabını yenı açtım sadece hoşgeldin kuponu verdi 15 liralık
baya şansa denk geldi bana o şimdi o yok sanırım telefon uygulamasında kupon kardeşliği bölümünden 100 tlye yakın kupon çıkardım o sayede yapabilidim baya iyi fiyata geldi o bana

Şu kupon kardesligi nedir hocam. Biraz anlatabilir misiniz?

Şu an sanırım o kadar iyi bir kampanya yok ama hesap bölümünde kupon şeklinde bulunan yer yeni kullanıcılar geldiğinde size fazladan puan veriyor ve o puanlarla kupon alıyorsunuz
şu kupon kardesligi nedir hocam. biraz anlatabilir misiniz?
Gamepaden çok memnunum ölü nokta hissetmedim hiç kesinlikle alınabilir bir gamepad öneririm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…