Ecchi ve normal anime önerisi

Akner01

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, önceki konudan tanıyanlar olacaktır. Dediklerinizin hepsine baktım, çoğunu listeme ekledim. Geçen sürede tg ve High school Dxd'yi bitirdim ama ne High school temasını ne de ecchinin ne olduğunu bilmeden başladım. Suratım ümidi miimlerine döndü. Neyse, diyeceklerim önceki konuda önermediğiniz ya da aklınıza sonradan gelenler varsa söyleyebilirsiniz. Highschool benim hoşuma gitti ve ecchi önermenizi istiyorum. Ama nasıl deyim böyle +16 şeyler çok baskın değil, düzgün bir hikayesi olan şeyler önerebilir misin? Son sorum ecchi izkemek ayıp bir şey mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, önceki konudan tanıyanlar olacaktır. Dediklerinizin hepsine baktım, çoğunu listeme ekledim. Geçen sürede tg ve High school Dxd'yi bitirdim ama ne High school temasını ne de ecchinin ne olduğunu bilmeden başladım. Suratım ümidi miimlerine döndü. Neyse, diyeceklerim önceki konuda önermediğiniz ya da aklınıza sonradan gelenler varsa söyleyebilirsiniz. Highschool benim hoşuma gitti ve ecchi önermenizi istiyorum. Ama nasıl deyim böyle +16 şeyler çok baskın değil, düzgün bir hikayesi olan şeyler önerebilir misin? Son sorum ecchi izkemek ayıp bir şey mi?
Hocam akıllı tahtadan izlemediğin sürece bir sıkıntı yok.
İnsanın organları ve hormonları başka bir insanı ilgilendirmez.

Kiritsugukougami, hocam sword at Online nasıldır, bazıları 2,3. sezonlar çok sıkıcı falan demiş. Cevaplarsan sevinirim bir de ara sıra size 'şu anime nasıldır' diye sorabilir miyim?

Güzel seçim. Eski olsa da oldukça popüler bir animedir. Samimiyeti en yüksek animelerden biridir. Bazı bölümleri boş gibi olsa da tadımlıktır. Full aksiyon beklentisi ile izlemezsen seversin çünkü çoğu bölümü uzaylı kovboyların günlük hayatı gibi. Ha bu arada bölümün birinde tıpatıp İstanbul'a benzer yerler var. İzlerken fark edersin ve daha bir sürü Türk kültürüne göndermeler var. İyi seyirler 👍

@Akner01 Etiket ve alıntı sistemi karışmış sanırım. Şansına gördüm yine :)
sword at Online nasıldır, bazıları 2,3. sezonlar çok sıkıcı falan demiş. Cevaplarsan sevinirim
Sword Art Online değişik bir anime. İlk izlediğim zaman çok sevmiştim. Ama artık fanı değilim. Müzikleri, çizimleri mükemmel ama senaryo biraz değişik. Şöyle söyleyeyim. İlk sezonun yarısı çok güzel, geri kalan yarısı niye böyle yapmışlar diyorsun. 😄 İkinci sezon bomba gibi başlıyor. Ortada 3 bölüm saçma bi boşluk var. İkinci sezonun geriye kalanı da değişik olmuş, ben sevdim ama sevmeyen daha fazla. Üçüncü sezon anime ismi değişiyor. Sword Art Online Alicization oluyor. Macera devam ediyor.

Yani kısaca yeri geliyor zirveyi görüyor güzel anime diyorsun, yeri geliyor dip noktasına iniyor. Beklentiyi yüksek tutmadan izlersen güzel. Bence izlenir.

bir de ara sıra size 'şu anime nasıldır' diye sorabilir miyim?
Tabii ki. Çok memnun olurum hatta. 👍 Ama ecchi animeler izlemiyorum haberin olsun.

Sword Art Online harikaydı. İlk sezonun tadını vermese de bence harika ötesiydi bile. Ben çok sevmiştim. Tabii Valheim'e geçince çizimleri çok hoş olmuyor ama ben çok beğendim. Sonunda tekrar SAO'ya dönseler orada bitirseler çok sevinirdim ama yapmamışlar. Ama cidden güzeldi.

Diğer anime önerisi olarak Oreshura diyebilirim. Güzel bir animeydi. Çizimleri çok hoşuma gitti. Haremi biraz rahatsız edebiliyor bazen ama beğendim ben açıkçası. Of ne kansermiş bu ya deyip hemen çıkmayacaksanız izleyin derim.

Hafif Ecchi'li, güzel senaryolu bir şey isterseniz Shokugeki no Souma derim. Harikaydı. Çok sevmiştim. Konu aslında yemek yapmak ama romantizmi vs. çok güzel yazmışlar. Çok beğenmiştim ben.

Re: Zero fanıyım diyebilirim. Emilia'nın güzel resimleri olmasa da izlerken cidden yamuluyorsunuz. Aşırı harika bir çizimi var. Saçını özellikle harika çiziyorlar. Ben çok seviyorum. Eminim ki siz de çok seversiniz. Harika bir animeydi. Erkek karakter biraz tipsiz olsa da bence güzeldi.

Kaliteli anime olsun, akıp gitsin diyorsanız kesinlikle Black Clover derim. Sanırım 175. bölümde bitecekti. Ben 155'e geldim ve ara verdim. Çünkü haftada bir yarım saatlik şeyi izlemek çok da güzel olmuyor. Stok gibi düşün. Ama harika bir anime. Kralların kralı. Aşırı seviyorum. Hem de 1 sezon 175 bölüm. Aşırı güzel. Kesinlikle izle. Akıp gidiyor.

Romantik, güzel, hafif, tadımlık, stres arındırıcı bir anime istiyorsanız orada direkt Kaguya-sama: Love Is War'ı yapıştırırım. Üstüne tanırım da güzel yani bu da. Ben çok beğendim. Kesinlikle izlemelisiniz. Çok minik kanser edici bir yanı var ama güzel. Bu arada bölüm sonunda aşkta kimin kazandığını söylüyor, o sırada belki küfür edebilirsiniz. Ama güzeldi yani anime. İzleyin derim.

Sword art Online harikaydı. İlk sezonun tadını vermese de bence harika ötesiydi bile. Ben çok sevmiştim. Tabii Valheim'e geçince çizimleri çok hoş olmuyor ama ben çok beğendim. Sonunda tekrar Sao'ya dönseler orada bitirseler çok sevinirdim ama yapmamışlar. Ama cidden güzeldi.

Diğer anime önerisi olarak oreshura diyebilirim. Güzel bir animeydi. Çizimleri çok hoşuma gitti. Haremi biraz rahatsız edebiliyor bazen ama beğendim ben açıkçası. Of ne kansermiş bu ya deyip hemen çıkmayacaksanız izleyin derim.

Hafif Ecchi'li, güzel senaryolu bir şey isterseniz shokugeki no souma derim. Harikaydı. Çok sevmiştim. Konu aslında yemek yapmak ama romantizmi vs. çok güzel yazmışlar. Çok beğenmiştim ben.

Re: Zero fanıyım diyebilirim. Emilia'nın güzel resimleri olmasa da izlerken cidden yamuluyorsunuz. Aşırı harika bir çizimi var. Saçını özellikle harika çiziyorlar. Ben çok seviyorum. Eminim ki siz de çok seversiniz. Harika bir animeydi. Erkek karakter biraz tipsiz olsa da bence güzeldi.

Kaliteli anime olsun, akıp gitsin diyorsanız kesinlikle Black Clover derim. Sanırım 175. bölümde bitecekti. Ben 155'e geldim ve ara verdim. Çünkü haftada bir yarım saatlik şeyi izlemek çok da güzel olmuyor. Stok gibi düşün. Ama harika bir anime. Kralların kralı. Aşırı seviyorum. Hem de 1 sezon 175 bölüm. Aşırı güzel. Kesinlikle izle. Akıp gidiyor.

Romantik, güzel, hafif, tadımlık, stres arındırıcı bir anime istiyorsanız orada direkt kaguya-sama: Love ıs War'ı yapıştırırım. Üstüne tanırım da güzel yani bu da. Ben çok beğendim. Kesinlikle izlemelisiniz. Çok minik kanser edici bir yanı var ama güzel. Bu arada bölüm sonunda aşkta kimin kazandığını söylüyor, o sırada belki küfür edebilirsiniz. Ama güzeldi yani anime. İzleyin derim.

Black Clover ve re: Zero zaten listemdeydi diğerlerine de bakacağım önerin için sağ ol.

Geri
Yukarı